Audio i MIDI w jednym miejscu. Przedstawiamy IK Multimedia iRig Keys I/O

0

Co mogło powstać z połączenia audio interfejsu i kontrolera MIDI? Odpowiedź jest tylko jedna – iRig Keys I/O. Krótko o nowym produkcie IK Multimedia.

Kilka kilka dni temu firma wypuściła filmik prezentujący iRig Keys I/O, w zasadzie wszystko stało się jasne. Mamy kolejne urządzenie dostosowane do mobilnych warunków pracy o parametrach pełnoprawnego kontrolera z wyższej półki cenowej. Zacznijmy więc od zasilania, gdyż głównie to sprawia, że iRig Keys I/O można z powodzeniem używać w warunkach “polowych”.
Zatem, IK Multimedia pozwoliło na zasilanie swojego urządzenia tak za pośrednictwem gniazda sieciowego, przez USB lub czterech baterii AA.

IK Multimedia podzieliło swój produkt na dwie wersje. Jedna posiada 25 klawiszy, a druga już 49 klawiszy. Obie wersje wyposażone są w wyjścia stereo i słuchawkowe, oraz gniazdo wejściowe combo z kontrolą parametru Gain. Urządzenie zaopatrzone zostało również w gniazdo Phantomowe 48V. Na panelu użytkownika, kontroler posiada programowalne przyciski, potencjometry i regulatory. Zatem chyba trafnie, firma przedstawia swój produkt jak stację roboczą “all-in-one”.

IK Multimedia przyzwyczaiła nas do pewnych standardów. I tak w zestawie znajdziemy kabel lightning i dostępn do oprogramowania na iOS, Windows oraz Mac OS.
Urządzenie może być również pośrednikiem zasilania urzadzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet.

Cena IK Multimedia iRig Keys I/O to €243.99 za wersję 25 klawiszową, oraz €365.99 za wersję z 49 klawiszami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.ikmultimedia.com oraz już niebawem na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here