Multiefekty ZOOM G11, G6 i B6 z najnowszą kolekcją symulacji JENSEN IR!

0

Firmy Zoom, Jensen Speakers i Overloud połączyły swoje siły, aby stworzyć unikalną kolekcję symulacji kolumn głośnikowych, teraz dostępnych w postaci danych IR, do multiefektów Zoom G11, G6 i B6.

Łącznie 30 symulacji Jensen IR zawierających doskonały wybór najbardziej kultowych głośników w historii rock’n’rolla można pobrać bezpłatnie już teraz ze strony producenta dla multiefektów Zoom G11, G6 i B6.

Kolekcja Jensen IR dla multiefektów Zoom obejmuje wybór najbardziej kultowych głośników w historii rock’n’rolla, oryginalnie montowanych we wzmacniaczach gitarowych takich marek jak Fender, Mesa Boogie i innych legendarnych producentów. Gama symulacji IR sięga od Vintage Alnico P10R i P12Q ze względu na ich ziarnisty, ekspresyjny ton w stylu Tweed, po słodki i dzwonkowy dźwięk głośników C10Q i C12N Vintage Ceramic z ery BlackPanel.

ZOOM-JENSEN-IR

Łącznie 30 symulacji Jensen IR jest teraz dostępnych do bezpłatnego pobrania. Użytkownicy procesorów multiefektowych Zoom G11, G6 i B6 mogą po prostu pobrać następujący plik [TUTAJ] i zainstalować w  swojej aplikacji Guitar Lab.

Wymagany jest Guitar Lab v7.3 lub nowszy ( dla Windows / dla macOS ). Instrukcje dotyczące importowania IR do pedału znajdują się na wykresie IR w pobranym pliku ZIP.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj