ICON Pro Audio prezentuje nowe interfejsy audio i mikrofony pojemnościowe!

0

ICON Pro Audio celuje w mobilność i livestreaming w bardzo szybko rozwijającym się trendzie na multimedialne treści w social mediach, kanale YouTube itp. Nowe interfejsy audio oraz mikrofony są tego naocznym dowodem!

Podczas tegorocznych NAMM Show ICON Pro Audio zaprezentował kilka ciekawych urządzeń i rozszerzeń w pozycjach już znanych jak np łączność bezprzewodowa w kontrolerze DAW -Platform NANO, o czym pisaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/namm-2020-icon-platform-nano-w-wersji-bezprzewodowej-air.

Czas zatem na tytułowe rozwiązania czyli mikrofony i interfejsy, bo mimo, że na stronie producenta nie ma jeszcze o nich żadnych informacji to z dostępnego w sieci materiału video możemy wnioskować że będzie dość ciekawie. Wśród nowych interfejsów znajdą się modele:

ICON Upod Live – interfejs szczególnie dedykowany do mobilnego livestreamingu, który wyposażono m.in. w 2 wejścia mikrofonowe / 1-gitarowe, 2 wyjścia liniowe L/R, interfejs USB z wbudowanymi efektami DSP oraz specjalne wejście dla smartfonów z możliwością wyboru systemu Android lub iOS.

W tą samą łączność ze smartfonami wyposażono także nowe interfejsy Cube 2 Nano Live i Cube 4 Nano Live. O ile na pierwszy rzut oka panel frontowy Cube 4 Nano Live wygląda identycznie jak znany aktualnie Cube 4 Nano, tak w Cube 2 Nano Live widzimy pewne zmiany względem aktualnego Cube 2 Nano. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów…

Bardzo interesująco zapowiadają się także nowe wielko-membranowe mikrofony pojemnościowe, które mimo swojego oryginalnego designu mają oferować studyjną jakość dźwięku jak przystało na tego typu mikrofony. Poznajcie nowe mikrofony studyjne ICON Cocoon oraz ICON Martian 🙂

Na finał wyjątkowy ICON LivePod, który po raz kolejny podkreśla kierunek rozwoju firmy w najbliższym czasie czyli mobilność i livestreaming. Nowy LivePod to przenośne i samodzielne urządzenie podobne do naszego telefonu, które wyposażono w przeróżne efekty (być może z możliwością wgrywania własnych), które podłączamy do naszego telefonu lub interfejsu audio.

Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów na ich temat, a póki co zapraszamy Was do krótkiej relacji ze stoiska producenta ICON Pro Audio podczas NAMM Show 2020:

Więcej szczegółów
Producent: https://iconproaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj