Hercules DJ w dystrybucji firmy Sound Station

0
Hercules-DJ-w-dystrybucji-firmy-Sound-Station

Guillemot Corporation to projektant i producent sprzętu i akcesoriów do interaktywnej rozrywki, oferujący szeroką gamę zróżnicowanych produktów pod marką Hercules dla urządzeń audio oraz Thrustmaster dla akcesoriów do komputerów PC i konsol do gier.

Działając na tym rynku od 1984 roku, Grupa Guillemot Corporation jest obecnie obecna w 11 krajach – w tym w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Belgii, Holandii, Włoszech, Rumunii i Hongkongu – i dystrybuuje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie. Misją Grupy jest oferowanie wydajnych, ergonomicznych produktów, które dają radość użytkowników cyfrowej rozrywki interaktywnej i fanów muzyki.

TUTAJ KUPISZ SPRZĘT Hercules DJ
 >>>LINK<<<

Od ponad 30 lat koncentrują się na wprowadzaniu innowacji i opracowywaniu cyfrowych rozwiązań audio, które wciąż inspirują użytkowników swoimi możliwościami. Nieustannie czerpią ze swoich korzeni w dziedzinie analogowego audio, aby oferować najnowocześniejsze urządzenia, słynące z precyzji i jakości dźwięku. Od pierwszej karty dźwiękowej po najnowsze, zaawansowane technicznie kontrolery miksujące, Hercules zbudował poziom wiedzy i know-how powszechnie uznawany w branży audio.

Rozwiązania dla DJ-ów

Firma Hercules stworzyła pierwszy dwupokładowy kontroler miksujący dla komputerów z wbudowanym interfejsem audio: oryginalną konsolę Hercules DJ Console, wprowadzoną na rynek w 2003 r., która zdobyła powszechne uznanie. Od tego czasu Hercules należy do czołówki producentów przenośnych kontrolerów DJ-skich dla komputerów, a dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie DJ-ingu zrzesza dziś duże i zróżnicowane społeczności DJ-ów – od początkujących po najbardziej zaawansowanych artystów.

Firma Hercules postanowiła oferować produkty, w których szczególną uwagę zwrócono zarówno na wzornictwo, jak i integrację oprogramowania, oferując gamy kontrolerów miksujących, słuchawek dla DJ-ów i głośników monitorujących dla DJ-ów.

Hercules-DJ-Control-Wave
Hercules DJ Control Wave

Mając innowacje w swoim DNA, Hercules został uhonorowany wysoko cenioną nagrodą 2014 CES Innovations Design and Engineering Award na targach CES 2014 w Las Vegas za DJ Control Wave, pierwszy całkowicie bezprzewodowy kontroler DJ-ski zaprojektowany na zamówienie dla iPada.

Bezprzewodowy dźwięk WAE [Wireless Audio Experience]

Przez lata firma Hercules zdobyła know-how i wiarygodność w świecie profesjonalnego audio. To właśnie to połączenie wysokiej klasy wiedzy znajduje się w sercu głośników WAE: kompletnej linii głośników bezprzewodowych wykorzystujących najnowsze technologie i zaprojektowanych z myślą o nowoczesnym stylu życia.

hercules-dj-wae-neo
Hercules DJ WAE NEO

W ten właśnie sposób Hercules WAE NEO – przenośny głośnik bezprzewodowy łączący efekty świetlne synchronizowane z bitami z profesjonalną jakością dźwięku – został uhonorowany nagrodą 2014 CES Innovations Design and Engineering Award na targach CES 2014 w Las Vegas.

To również powód, dla którego seria WAE Outdoor jest wybierana przez tak wielu entuzjastów sportu ze względu na intensywność, jaką wnosi do ich sesji treningowych, oraz doskonałą odporność, jaką zapewnia w każdych warunkach pogodowych.

Głośniki multimedialne

Firma Hercules od lat projektuje wysokiej jakości systemy głośnikowe, a także produkuje zestawy głośnikowe skierowane do szerszego grona odbiorców: wszystkie jej poszczególne modele posiadają unikalne cechy, aby odpowiedzieć na stale rosnące zapotrzebowanie na technologie dostosowane do nowoczesnego stylu życia konsumentów. Na przykład niezwykle wszechstronny system głośników Bluetooth® Hercules 2.1 Gloss (dostępny w wyjątkowo przystępnej cenie) umożliwia zdalne przesyłanie muzyki ze wszystkich urządzeń Bluetooth® – w tym komputera, tabletu i smartfona.

Akcesoria komputerowe i sieciowe

Firma Hercules oferuje również szeroką gamę akcesoriów ułatwiających komunikację i udostępnianie danych, dzięki liniom kart dźwiękowych, urządzeń Wi-Fi i PLC, a także wybór nagradzanych kamer internetowych HD kompatybilnych zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i laptopami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.hercules.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj