FLkey 49 i FLkey 61: nowe kontrolery od Novation!

422
Novation-FLkey-49-FLkey-61

Rozszerzając niezwykle dobrze przyjętą serię FLkey, wprowadzoną na rynek w ubiegłym roku, Novation zaprezentował nowe modele FLkey 49 i 61, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na kontroler MIDI z klawiaturą do produkcji muzyki w FL Studio.

Zaprojektowany we współpracy z firmą Image-Line, twórcami FL Studio i zaprezentowane w ubiegłym roku klawiatury sterujące FLkey 37 i FLkey Mini, zostały przyjęte przez środowisko produkcyjne z dużym entuzjazmem. Zapewniają one użytkownikom praktyczną kontrolę nad podstawowymi funkcjami i płynną integrację z tym bardzo popularnym DAW. Idąc za ciosem i wsłuchując się w potrzeby społeczności FL Studio, firma Novation dodała właśnie do serii modele FLkey 49 i FLkey 61, czyli wyposażone odpowiednio w 49 i 61 klawiszy.

Novation-FLkey-Series

Nowe kontrolery to nie tylko więcej klawiszy ale także większe możliwości. W skrócie… Dzięki sekwencerowi krokowemu możecie szybko tworzyć bity. Tryb Scale i Chord pozwoli Wam na tworzenie inspirujących brzmień w błyskawicznym tempie. Do tego programowalne przyciski funkcyjne, suwaki czy enkodery pozwolą Wam na pełne skupienie się nad procesem twórczym i kontrolą produkcji w FL Studio bez potrzeby korzystania z myszy.

Wyciągnij więcej ze swojej muzyki

FLkey 49 i 61 to pełnowymiarowe kontrolery klawiatury MIDI, które zapewniają pełną praktyczną produkcję muzyki w FL Studio. Dzięki kontrolerom sekwencera, Channel Rack i miksera FL Studio oraz kreatywnym trybom Scale i Chord, FLkey 49 i 61 pozwalają na swobodną grę, dzięki czemu możesz tworzyć więcej muzyki.

Pozostań w rytmie

Tryb sekwencera mapuje pady FLkey 49 i 61 do sekwencera krokowego FL Studio w celu szybkiego programowania beatów. Używaj padów do zmiany lub tworzenia nowych wzorów bez konieczności przełączania się z powrotem na komputer. Nadaj swoim rytmom prawdziwie ludzki charakter i wyjdź poza siatkę: graj bezpośrednio w Channel Rack lub FPC i wyzwalaj pojedyncze cięcia z SliceX. Potrzebujesz szybkich równych hi-hatów? Note Repeat ułatwi to za każdym razem.

Novation-FLkey-49-FLkey-61

Miksuj, twórz i automatyzuj

Z łatwością przeniesiesz elementy sterujące miksera i Channel Rack w FL Studio z ekranu w swoje ręce – używając ośmiu potencjometrów i dziewięciu suwaków, aby dostosować głośność lub panoramę oraz nagrywać automatyzację w locie. Niezbędne przyciski transportu zapewniają dostęp do score log i umożliwiają błyskawiczne cofanie, ponawianie, kwantyzację i wyzwalanie metronomu. Szybkie przeglądanie presetów we wtyczkach Image-Line, pozwoli łatwo zmieniać instrumenty i brzmienia bez użycia myszy.

Połącz się ze swoją muzyką

W trybie Scale zawsze trafisz we właściwą nutę, utrzymując flow muzyki. Trzy tryby Chord pozwalają na granie progresji akordów jednym palcem, odblokowując natychmiastowo rozbudowane harmonie i nowe dźwięki. Połącz narzędzia muzyczne FLkey 49 i 61, aby odblokować nowe granice kreatywności i znaleźć pomysły, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś.

novation-flkey-software

Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik FL Studio

FLkey 49 i 61 są dostarczane z pakietem instrumentów i efektów od AAS, Spitfire Audio, XLN Audio i Klevgrand. Wrzuć całą tę zawartość do istniejących projektów FL Studio lub skorzystaj z dołączonej 6-miesięcznej bezpłatnej wersji próbnej FL Studio Producer Edition.

novation-flkey

Więcej szczegółów:
Producent: https://novationmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl