Q-SYS PL Series: nowa seria głośników instalacyjnych od QSC

0
QSC-Q-SYS-PL_Series

Amerykańska firma QSC zaprezentowała nową serię głośników instalacyjnych Q-SYS PL, zaprojektowanych jako uzupełnienie dowolnego systemu Q-SYS w szerokim zakresie zastosowań rozrywkowych, w tym w audytoriach, obiektach sakralnych, teatrach, małych obiektach sportowych i innych.

Seria Q-SYS PL obejmuje szeroką gamę modeli (w układzie liniowym, źródła punktowe i subwoofer), umożliwiając integratorom zapewnienie optymalnych wrażeń dźwiękowych w każdej przestrzeni. W połączeniu z możliwościami platformy Q-SYS, seria PL umożliwia korzystanie z prostej konfiguracji i niestandardowych ustawień dźwięku (Intrinsic Correction), zaawansowanej telemetrii, monitorowania i dostosowywania zarządzania systemem do użytkownika końcowego.

QSC-Q-SYS-PL_Series

Seria PL doskonale nadaje się do zastosowań wymagających wyższej jakości dźwięku, ponadto głośniki są wyposażone w odporną na warunki atmosferyczne obudowę (stopień ochrony IP54). Na serię PL składają się:

  • Modele PL-LA to dwudrożne pasywne systemy liniowe (8″ i 12″), idealne do zastosowań FOH w małych i średnich obiektach. Integratorzy mogą zapewnić klientom prostą instalację i niesamowitą jakość dźwięku dzięki niestandardowym ustawieniom brzmienia i zestawom filtrów w połączeniu z natywnymi wzmacniaczami sieciowymi Q-SYS. Ponadto głośniki są wyposażone w falowód QSC Length-Equalized Acoustic Flare (QSC LEAF), który zapewnia doskonałą wydajność akustyczną dzięki wysoce zoptymalizowanym wewnętrznym kanałom dźwiękowym.
  • Modele PL-DC to dwudrożne głośniki z kontrolą kierunkowości. Podwójne 4-calowe i podwójne 6-calowe są idealne jako głośniki uzupełniające, służące do ustawienia opóźnienia lub nagłośnienie pod balkonami, podczas gdy 8-calowe i 12-calowe mogą działać jako opóźnienia lub być stosowane w systemach rozproszonych. Trzy większe modele umożliwiają większą kontrolę nad obszarem pokrycia dźwiękiem, zapewniając optymalną elastyczność projektowania.
  • PL-SUB to pasywne subwoofery (10″, 12″, 15″ i 18”) w kompaktowej obudowie. Dwa większe subwoofery oferują pokrycie dookólne lub kardioidalne w konfiguracji dwóch lub większej liczby subwooferów.

q-sys_lifestyle

„Głośniki z serii PL zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników ekosystemu Q-SYS, którzy chcą zapewnić doskonały dźwięk w większych, wysokowydajnych zastosowaniach. Nasza marka została pierwotnie utworzona w celu dostarczania klientom technologii audio wysokiej jakości, umożliwiającej im tworzenie wciągających i emocjonujących wrażeń. Wraz z wprowadzeniem na rynek serii PL poszerzamy dziedzictwo naszej marki w zakresie audio o platformę Q-SYS, aby zapewnić holistyczne podeście do dźwięku, wideo i sterowania dla jeszcze szerszej gamy aplikacji.”

– mówi Remi Vaucher, Product Manager w Q-SYS

W ramach platformy Q-SYS integratorzy mogą korzystać z w pełni funkcjonalnego silnika Q-SYS Control. Co więcej, korzystanie z Q-SYS Reflect Enterprise Manager umożliwia pełne zdalne monitorowanie i zarządzanie systemem z dowolnego miejsca.

Q-SYS-infocomm_2023

Uczestnicy targów InfoComm będą mogli usłyszeć głośniki PL Series w dniach 14-16 czerwca w Q-SYS Demo Room W224F w Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie. Zarejestrować się na prezentację można na stronie: qsys.com/infocomm2023.

O firmie Q-SYS

Q-SYS to zarządzana w chmurze platforma audio, wideo i sterowania (AV&C) zbudowana w oparciu o nowoczesną, bazującą na powszechnych standardach architekturę IT. Od momentu powstania w 2009 roku została zaprojektowana w celu dostarczania spersonalizowanych, połączonych i wciągających doświadczeń AV. Dzięki uznanym rozwiązaniom dla korporacji, edukacji, hotelarstwa, miejsc i wydarzeń, kina, instytucji rządowych, służby zdrowia i transportu, Q-SYS na nowo definiuje możliwości doświadczeń na żywo i wirtualnych, łącząc partnerów sprzętowych i programowych, programistów i twórców.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsys.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj