Dunlop Acoustic Trigger® Capo – czyli coś co trzeba mieć, a nie wszyscy to mają

123

Wydawać by się mogło, że tak podstawowe przyrządy jak kapodaster, mają na stanie wszyscy gitarzyści. Niestety, czasem zapominamy o, z pozoru, tak prozaicznych narzędziach. A gdy przychodzi potrzeba ich posiadania, wertujemy sieć w poszukiwaniu tego najodpowiedniejszego. Dziś prezentujemy Dunlop Acoustic Trigger® Capo.

Ten mały, niepozorny kapo, to w rzeczywistości lata doświadczeń inżynierów marki Dunlop.
Wbrew pozorom, kapodaster to dość zaawansowany technologicznie produkt, który musi spełniać wiele kryteriów, by mógł bez przeszkód zagościć na naszych gitarowych gryfach.
Pamiętajmy, że dzięki temu urządzeniu, żadna tonacja nie sprawi już trudności, zatem jego konstrukcja musi zapewniać silny chwyt, łatwość montażu i demontażu przy jednoczesnym bezpieczeństwie dla naszej gitary (lakierowany gryf).

Dunlop Acoustic Trigger® Capo pozwala w szybki i łatwy sposób zmienić tonację za pomocą ściśnięcia zacisku dłonią. Mocny zacisk sprężynowy utrzymuje go pewnie na miejscu, a jego wąski profil zapewnia, że można go bez przeszkód przesuwać w górę i w dół gryfu. Specjalna wyściółka chroni szyję instrumentu przed zadrapaniami. Trigger Capo wykonano z bardzo lekkiego i miłego w dotyku materiału.

Dunlop Acoustic Trigger® Capo dostępne są w różnych wykończeniach, jak również z chwytem zakrzywionych lub płaskich. Różnią się również ceną w zależności od powyższych cech.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.jimdunlop.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.musicdealer.pl