Dyfuzor akustyczny Vicoustic Multifuser DC2

0

Planujesz stworzyć warunki akustyczne studia nagraniowego z prawdziwego zdarzenia? Poznaj możliwości dyfuzorów akustycznych Vicoustic Multifuser DC2.

Wielu z nas przechodziło przez trudny proces dostosowywania studia nagrań pod kątem akustyki. Wygłuszanie ścian i sufitów, rozpraszanie fal dźwiękowych i kreowanie takich warunków, jakie sobie zaplanujemy, to niełatwe zadanie dla każdego kto chce stworzyć studio z prawdziwego zdarzenia.

Vicoustic Multifuser DC2 jest dyfuzorem akustycznym wykonanym z polistyrenu (EPS). Materiał ten genialnie sprawdza się jako baza do wykładania ścian i sufitów w studiach nagraniowych. DC2 to wielopłaszczyznowy panel rozpraszający przystosowany do montażu ściennego i sufitowego. Instalacja jest banalnie prosta, a żywotność paneli imponująca.
Vicoustic Multifuser DC2 rozprasza fale w dwóch planach – poziomo i pionowo.
Panele naprawdę fajnie sprawdzają się w warunkach wysokich częstotliwości, jednocześnie dodając klarowności brzmieniom. Wykorzystywane są również w studiach dubbingowych ze względu na ich właściwości akustyczne związane z problemami zrozumienia mowy czy też czytelności muzyki w pomieszczeniach.

Należy również wspomnieć o wyglądzie Vicoustic Multifuser DC2. Trzeba przyznać, że panele nie przypominają brzydactw skutecznie szpecących studio nagrań. Świetnie będą również wyglądały w pokojach typu H-Res Room i Video Room.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.vicoustic.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.mjaudiolab.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj