Druga generacja Spire Studio od Izotope

0

Izotope przedstawia drugą, ulepszoną odsłonę Spire Studio, czyli mobilnego urządzenia do rejestrowania i edycji muzyki, przeznaczonego dla instrumentalistów i wokalistów.

Wbudowany mikrofon, dwa wejścia XLR/jack dla mikrofonów (w tym także pojemnościowych z zasilaniem phantom 48 V), instrumentów lub źródeł liniowych, a także dwa wyjścia słuchawkowe to wystarczająco, aby móc zarejestrować własną grę lub śpiew, a nawet wspólne wykonanie z drugim muzykiem. Wbudowane efekty oraz funkcja automatycznego masteringu oparta na oprogramowaniu iZotope Ozone pozwalają na obróbkę materiału i otrzymanie pliku gotowego do publikacji. 

Drugą generację Spire Studio ulepszono przede wszystkim o wyższej jakości preampy, które oferują niższy poziom szumów i czystsze nagrania, a także rozszerzono jego pamięć, aby pomieścić nawet 8 godzin materiału audio lub więcej. Dopracowano także połączenie Bluetooth do zarządzania urządzeniem bezprzewodowo z poziomu aplikacji, dłuższą pracę na baterii i bardziej czytelny wyświetlacz.

Opcjonalne dokupienie subskrypcji Spire Pro dodaje możliwość korzystania z oprogramowania iZotope RX do czyszczenia nagrań, redukcji szumów itd. poprzez aplikację w chmurze. Pakiet Spire Pro jest dołączony za darmo przez 6 miesięcy od zakupu drugiej generacji iZotope Spire Studio.

Więcej szczegółów
https://www.izotope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj