Pocket Beatbox – zestaw perkusyjny w twojej kieszeni

0

Artysta i konstruktor Koka Nikoladze przedstawia swój niezwykły projekt – Pocket Beatbox, czyli kieszonkowy multisampler, który zabrać można ze sobą wszędzie i używać samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami do tworzenia muzyki.

To małe i niepozorne pudełeczko kryje moc możliwości: 4 czułe na siłę dotyku pady, używane pojedynczo, w kombinacjach oraz z dodatkiem wciśniętego przycisku Shift na bocznej ściance, pozwalają na wyzwolenie w sumie 28 różnych brzmień w obrębie jednego zestawu (kombinacje przycisków można również dezaktywować, aby móc odpalać np. dwa dźwięki jednocześnie).

Zestawy sampli, posegregowanych w odpowiednio nazwanych folderach, ładujemy za pomocą karty micro SD o pojemności do 32 GB i wybieramy za pomocą obrotowego enkodera, a ich numery pokazywane są na trzycyfrowym wyświetlaczu. Parametry sampli można edytować przed ich załadowaniem na komputerze lub bezpośrednio w Pocket Beatbox z użyciem wbudowanych funkcji i filtrów.

Urządzenie zasilane jest 3 bateriami AA lub przez gniazdo USB-C z zewnętrznego źródła, takiego jak power bank. Łącząc Pocket Beatbox przez USB z komputerem, działa on jak kontroler MIDI, który można dowolnie programować. Ponadto na pokładzie mamy wejście i wyjście MIDI, port I2C, wejście pedału ekspresji, stereofoniczne wyjście liniowe, wejście liniowe, wejście mikrofonowe i wyjście słuchawkowe. Ma też wbudowany mikrofon do nagrywania próbek zawsze i wszędzie!

Więcej szczegółów
https://www.nikoladze.one

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj