Debiutanckie procesory od GAINLAB AUDIO w Audiostacji!

0
GAINLAB AUDIO

Na początku roku pisaliśmy Wam o premierze dwóch analogowych procesorów dźwięku marki Gainlab Audio. Debiutanckie urządzenia Dictator i Empress właśnie trafiły do Audiostacji!

Gainlab-AudioGainlab Audio to węgierska firma założona przez inżynierów z budapesztańskiego studia o tej samej nazwie, którzy za cel postawili sobie stworzenie wysokiej jakości sprzęt studyjny. Do dzisiaj firma jest oddana swojej początkowej idei, a w związku z tym dokłada wszelkich starań, aby opracowywać i produkować niezawodne oraz jakościowe rozwiązania.

Gainlab Audio Dictator
Gainlab Audio Dictator

Dictator jest lampowym kontrolerem dynamiki, który został zaprojektowany na wzór klasycznych kompresorów vari-mu. Teoretycznie jest podobny do legendarnego Fairchilda 670 i Gatesa STA-Level, ale ma również współczesne rozwiązania zapewniające lepszą kontrolę nad dźwiękiem. Dictator to prawdziwy kompresor vari-mu, składający się z pary pentod, które były masowo produkowane w wyjątkowo wysokiej jakości w czasach Układu Warszawskiego w takich krajach jak Węgry, NRD czy Polska.

Gainlab Audio Empress
Gainlab Audio Empress

Empress jest dwukanałowym pasywnym korektorem w stylu Pultec, który łączy klasyczne brzmienie ze współczesnym podejściem. Do niskich i wysokich pasm zostało dodane trzecie – średnie pasmo ze standardową kontrolą cut/boost. Empress sprawdzi się do wszystkiego, od nagrywania po podbarwianie przy masteringu.

Więcej szczegółów:
Producent: https://gainlabaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj