dadamachines – perkusyjny freestyle dla każdego

0

Pamiętacie? …te emocje podczas kolejnych odcinków programu “Zrób to sam” i wspaniałego Adama Słodowego tłumaczącego jak zrobić rakietę z kilku zapałek? Teraz i Wy możecie być Adamem Słodowym razem z dadamachines!!!

Czym tak naprawdę jest opisywane dadamachines? Trudno to określić w jednym słowie. Ciężko by było również opisać to w kilku zdaniach, bo do czynienia mamy z całym zestawem narzędzi, dzięki którym nasza kreatywność zostanie całkowicie uwolniona.

Ale do rzeczy.
Dadamachines, to projekt Johannes’a Lohbihler, który stworzył swoisty kontroler midi wraz całym zestawem narzędzi, dzięki którym perkusję będziemy mogli zrobić niemalże ze wszystkiego co znajdzie się w zasięgu naszego wzroku. W zestawie, poza kontrolerem, znajdziemy siłowniki, konstrukcje na których budować będziemy naszą perkusję, mnóstwo innych kabelków i elementów nieodzownych w tworzeniu bitu perkusyjnego. Najlepiej wiedzę na temat dadamachines oddają filmy prezentujące ten genialny zestaw perkusyjny.

Dadamachines została podzielona na trzy zestawy, w zależności od potrzeb i zasobności portfela. Najtańszy “S” kosztuje 329€, “L” to koszt 429€, a “M” 529€.
Czy to dużo? Trudno ocenić, gdyż dzięki takiemu zestawowi rzeczywiście otrzymujemy niemalże nieograniczone możliwości wydobycia efektów perkusyjnych w zależności od potrzeb.

Więcej informacji na stronie dadamachines.com/en/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here