Rynek instrumentów butikowych to ciężkie terytorium – nawet mając znaną w światku markę, nie można być pewnym sukcesu na gruncie, gdzie od lat dominują te same marki.

g3fullNazwa Friedman od lat jest synonimem jakości w świecie wzmacniaczy gitarowych – lampowe konstrukcje z górnej półki od lat podbijają serca topowych gitarzystów, wyróżniając się doskonałym brzmieniem oraz prostą, opartą na najlepszych wzorcach konstrukcją.

Podobnie jak w przypadku wzmacniaczy, Dave Friedman kieruje się zasadą, by klasyczne, sprawdzone wzorce okuć we współczesną myśl technologiczną. Przy pomocy Grover’a Jackson’a, amerykańskiej legendy lutnictwa, powstała seria Vintage T jak sugeruje końcówka nazwy, jest to bardzo śmiała i odległa wariacja na temat nieśmiertelnego Tele. Co więc proponują nam panowie Friedman i Jackson ?

Dziewicze instrumenty spod znaku Friedman to wykonane w USA gitary,ze starannie wyselekcjonowanego drewna, z autorską elektroniką na pokładzie. Zapraszamy do filmiku poniżej by posłuchać tych zabawek w akcji i czekamy, aż instrumenty te dotrą do Polski.

Dystrybutorem marki na Polskę jest firma FX Music: fxmusic.com.pl
FRIEDMAN-VINTAGE-T--MRMPHH_1600-x-1200-front

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here