Cloud Microphones prezentuje nowy przedwzmacniacz mikrofonowy Cloudlifter X

0
Cloudlifter-X-CLX

Cloudlifter X to najnowszy dodatek do popularnej serii aktywatorów mikrofonowych firmy Cloud Microphones. Został on wyposażony w specjalny przełącznik poziomu wzmocnienia oraz customowy transformator Cinemag, który gwarantuje wyjątkowo szerokie pasmo oraz odpowiednio dużą zawartość harmonicznych.

Cloud Microphones, twórca oryginalnego i wielokrotnie nagradzanego Cloudliftera, zaprezentował swój najnowszy dodatek do rodziny Cloudlifter. Zupełnie nowy Cloudlifter X (CL-X) oferuje zaprojektowany na zamówienie transformator Cinemag wraz z dwoma wybieranymi poziomami wyjściowymi, które rozszerzają zakres wzmocnienia wyjściowego oferowanego przez standard branżowy, jakim jest jednokanałowy Cloudlifter CL-1. Dzięki specjalnemu przełącznikowi możemy ustawić poziom +36 dB, który może okazać się bardzo przydatny np. przy rejestracji głosu w podcastach, w których używamy dynamicznych mikrofonów. Druga opcja to +12 dB dedykowana dla głośniejszych źródeł, które wymagają jedynie subtelnego wzmocnienia, pozostawiając jednocześnie dużo miejsca na postprodukcję i miksowanie.

Wspomniany niklowy transformator Cinemag, charakteryzuje się ultra czystym wzmocnieniem, z czego oczywiście słynie firma, a także zapewnić ma niesamowitą ilość pasma przy normalnych poziomach wejściowych, a także może dostarczyć zmienną ilość zawartości harmonicznych i nasycenia w miarę zwiększania sygnału wejściowego.

Cloudlifter X

Cloudlifter X zapowiada się na niezwykle wszechstronne rozwiązanie do homerecordingu, twórców różnych treści typu podcast i oczywiście do pracy w studiu nagraniowym przy różnych typach mikrofonów.

Cloudlifter X pojawi się w sklepach w marcu 2023 roku, a jego cena ma być nie wiele wyższa od CL-1.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.cloudmicrophones.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj