Brzmienie vintage czy modern? Z mikrofonem United UT Twin87 możesz mieć oba!

200
United-UT-Twin87

Brzmienie nowoczesne czy vintage? Które jest lepsze? Debata na ten temat nigdy się nie kończy, a każdy, kto w niej uczestniczy, ma swoje racjonalne argumenty. A co, gdyby pojawił produkt, który zakończy ten spór?

Nowy mikrofon firmy United Studio Technologies UT87 posiada dwa obwody – Vintage i Modern. Możesz swobodnie poruszać się między nimi za pomocą prostego przełącznika. Kiedy potrzebujesz ciemniejszej i delikatniejszej barwy wybierzesz obwód Vintage, a kiedy potrzebujesz mocno wysterowanego sygnału oraz ostrzejszej góry wybierzesz obwód Modern.

Mikrofon posiada kapsułę K87. Wykonana z frezowanego mosiądzu z membraną napylaną 24 karatowym złotem oraz specjalnie zaprojektowany i wyprodukowany w USA transformator. Te elementy pozwalają uzyskać wyjątkowo otwarte i czyste brzmienie.

Najnowszy mikrofon marki United to świeże podejście do klasyki. Dzięki zamknięciu dwóch, najbardziej pożądanych mikrofonów w historii produkcji muzycznej w jednej obudowie, możesz cieszyć się zarówno brzmieniem starych klasycznych konstrukcji jak i współczesnym.

United_Studio_Technologies_UT_Twin87

Sugerowana cena: 3.999 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://unitedstudiotech.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl