Bezprzewodowe systemy mikrofonowe CKMOVA Vocal M już w sprzedaży!

0
CKMOVA-Vocal-M-Wireless-Microphone-System

W ubiegłym roku swoją premierę miały bezprzewodowe systemy mikrofonowe z wbudowanym rejestratorem CKMOVA Vocal M. Jak informuje dystrybutor marki w Polsce – firma Sound Station – są one już dostępne w sprzedaży.

Najnowsze zestawy mikrofonów bezprzewodowych CKMOVA Vocal M [KUPISZ JE TUTAJ] wyróżnia kilka ważnych i ciekawych cech. Wykonane są w całości z metalu co z pewnością docenią użytkownicy często działający w terenie i w warunkach o podwyższonym ryzyku ich upadku czy uszkodzenia. Tutaj warto także zwrócić uwagę na wykręcane anteny co dodatkowo zabezpiecza je podczas transportu. Urządzenia wyposażono w czytelne i kolorowe wyświetlacze OLED, a także wbudowane akumulatory, które mają zapewnić do 12 godzin pracy na pełnym ładowaniu.

CKMOVA-Vocal-M_uptone

Co równie ciekawe i ważne, nadajniki wyposażone są w niezależny rejestrator, nagrywający sygnał na karty MicroSD do pojemności 32GB. Producent zapewnie też o bezproblemowym działaniu do 150 metrów na otwartej przestrzeni, a parowanie odbiorników z nadajnikiem może odbywać się automatycznie lub manualnie. Urządzenia posiadają także wejście słuchawkowe do monitorowania sygnału audio w czasie rzeczywistym.

Oferowane zestawy to:

  • CKMOVA Vocal M V1 (2-kanałowy odbiornik + nadajnik typu bodypack)
  • CKMOVA Vocal M V2 (2-kanałowy odbiornik + dwa nadajniki typu bodypack)
  • CKMOVA Vocal M V3 (2-kanałowy odbiornik + nadajnik typu plug-on)
  • CKMOVA Vocal M V4 (2-kanałowy odbiornik + nadajnik typu bodypack + nadajnik typu plug-on)
  • CKMOVA Vocal M TLX (bezprzewodowy nadajnik XLR)

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj