JOYO DC-15S: kompaktowe i mobilne combo gitarowe

1876
Joyo-DC-15S

W ofercie firmy Joyo znajdziemy sporo efektów gitarowych i różnego typu wzmacniaczy, w tym do gitar basowych, elektrycznych i akustycznych. Tym razem prezentujemy Wam kompaktowe, mobilne combo gitarowe z zasilaniem bateryjnym. Poznajcie JOYO DC-15S.

Firmy JOYO wprowadziła do oferty (dostępny już także w Polsce) przenośny wzmacniacz DC-15S. Jest to combo do gitary elektrycznej lub elektroakustycznej z wbudowanymi symulacjami 9 różnych modeli wzmacniaczy, oferującymi pełen zakres barw od krystalicznie czystych po mocno przesterowane. Do tego sekcja 4 efektów modulacyjnych (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo) oraz 2 rodzajami efektów przestrzennych (Delay lub Reverb) i możliwość zapamiętania ustawień w 2 przełączanych presetach.

JOYO DC-15S

Ponadto na pokładzie DC-15S znajdziemy wbudowany looper (maks. czas nagrania 30 sekund), a także automat perkusyjny, który może być używany w połączeniu z looperem. Wszystko po to, aby móc nie tylko ćwiczyć, ale przede wszystkim występować w pojedynkę na scenie lub w plenerze – w tym ostatnim pomoże wbudowana bateria, zapewniająca od około 4,5 do maksymalnie 9 godzin pracy bez podłączenia do prądu. Dołączony w zestawie zasilacz sieciowy pozwala na naładowanie baterii, co trwa około 2 godzin.

JOYO DC-15S

Dodatkowe możliwości wykorzystania DC-15S dają wejście Aux, wyjście słuchawkowe, osobne wyjście liniowe oraz na urządzenia iOS i Android, a także wejście na footswich (dołączony w komplecie z piecykiem) do sterowania funkcjami loopera.

Wisienką na torcie jest możliwość odtwarzania podkładów muzycznych bezprzewodowo za pośrednictwem protokołu Bluetooth!

Wzmacniacz jest dostępny w sklepach w cenie ok. 890 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

JOYO DC-15S