Behringer Voice Studio, czyli kompletny zestaw do nagrywania dla początkujących

1

Jaki mikrofon, jaki interfejs, jaki przedwzmacniacz na początek? Częste pytanie i problem, zwłaszcza osób zaczynających przygodę z rejestrowaniem dźwięku. Coraz więcej producentów przygotowuje gotowe zestawy, a jednym z nich jest Behringer Voice Studio.

Na zestaw składają się modele dobrze już znane na rynku od wielu lat, jednak teraz producent proponuje je jako kompletny zestaw. Pewnie niebawem w takiej formie trafi również do Polski. Znajdziemy w nim wyjątkowo tani ale dość popularny mikrofon pojemnościowy Behringer C-1, oraz równie ciekawy i niedrogi preamp lampowy Behringer MIC500USB będący jednocześnie interfejsem audio.

Jak widać za niecałe 400 złotych otrzymujemy kompletny zestaw, który może być ciekawym, prostym, a jednocześnie dającym wiele możliwości, zestawem do nagrywania wokalu, gitar, podcastingu itp.

Zobaczcie oficjalną prezentacją zestawu:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.behringer.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

1 KOMENTARZ

  1. Mikrofonik wygląda zupełnie jak popularny Samson, który kiedyś był w podobnej cenie. Ten interfejsik fajnie się prezentuje, ciekawe jaką różnicę wnosi. Jeśli chodzi o nagrywanie to już sprzęt mam, padło na mikrofon XLR z racji posiadanego przeze mnie Scarletta, ale jeśli chodzi o odtwarzanie to wybrałem sprzęt stereo z TopHiFi, taki polecany zestawik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here