Arturia V Collection – ver9.2 już dostępna!

369
Arturia-V-Collection-9_2

Arturia ogłosiła darmową aktualizację V Collection ver9.2, czyli najnowszą odsłonę swojego popularnego pakietu instrumentów programowych. Wprowadzono do niego szereg usprawnień i poprawek, w tym rozszerzoną kompatybilność z microtuningiem, wsparcie dla NKS i Apple Silicon oraz możliwość zmiany graficznego interfejsu użytkownika metodą „kliknij i przeciągnij”.

Równolegle z wydaniem aktualizacji, firma wprowadziła także promocję For Music Makers, dzięki której zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert cenowych, a także uzyskać dostęp do darmowych banków brzmień przy każdym zakupie lub aktualizacji V Collection do 26 marca 2023 roku.

Wraz z aktualizacją, producent wydał trzy nowe banki dźwięków, zapewniając łącznie 450 nowych presetów

  • Lo-fi House 1.0
    Załaduj dodatkowe wibracje, aby wznieść swoje domowe miksy na nowy poziom relaksu.
  • Experimental Pop 1.0
    Wkrocz do nowego dźwiękowego wszechświata, w którym pop podąża mocniej, dalej i bardziej złośliwie.
  • Obscure Ambient 1.0
    Oldschoolowe atmosfery wydobyte ze skarbca i przetworzone na nowo na potrzeby dzisiejszych producentów.

Kompatybilność

V Collection 9.2 jest obsługiwany na komputerach PC z systemem Windows 10 oraz Mac z systemem macOS 10.13 i nowszym. Dostępne są wersje z wtyczkami VST, AU i AAX, a także samodzielna aplikacja. Wymagane jest 32 GB miejsca na dysku.

Ceny i dostępność

Dotychczasowi użytkownicy V Collection 9/9.1 mogą zaktualizować swoje oprogramowanie za darmo, a inni zarejestrowani użytkownicy Arturia mogą uzyskać dostęp do obniżonych cen aktualizacji za pośrednictwem swoich kont użytkowników.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl