Arturia Efx MOTIONS – Kreatywny efekt do modulacji brzmienia

0
Arturia-Efx-MOTIONS_uptone

Arturia przedstawia Efx MOTIONS, czyli kreatywny efekt programowy umożliwiający muzykom przekształcanie swoich pomysłów w muzykę! Łączy ruch muzyczny, dynamikę miksu i kreatywne narzędzia audio w potężną wtyczkę efektową, aby nadać muzyce rozmach, różnorodność i dźwiękową ekscytację, na jaką zasługuje.

Układaj i splataj ze sobą wiele efektów, wyzwalaj powtórzenia rytmu i moduluj parametry jednocześnie. Efx MOTIONS plasuje się gdzieś pomiędzy pełnym łańcuchem efektów a instrumentem samym w sobie.

Filter-Adv

Z okazji premiery nowej wtyczki, Arturia ogłasza na nią promocyjną cenę 79 Euro zamiast 99 Euro. Natomiast przy zakupie pakietu FX Collection 4 dostajecie ją w gratisie! Oferta ważna tylko do 9 listopada 2023 r. A jeśli jesteś już użytkownikiem sprzętu Arturia możesz uzyskac jeszcze lepszą ofertę! Zaloguj się na swoje konto i sprawdź: TUTAJ

Główne cechy:

  • Spraw, aby Twój dźwięk był nie do zatrzymania – Efx MOTIONS ożywia dźwięk, tworząc wariacje oparte na kształtach. Niezależnie czy dźwiękowi brakuje tekstury, barwy, konturu, rytmu – Motions przekształca statykę w ewolucję.
  • Ożyw swoją muzykę – Rysuj krzywe i obwiednie, aby animować dowolny dźwięk, twórz automatyzacje i ruch polirytmiczny, aby zmienić klimat swojej muzyki, a także miksuj szerzej za pomocą kilku kliknięć.
  • Kreatywne miksowanie w czasie rzeczywistym – Wykorzystaj Efx Motions, aby różne elementy projektu wchodziły ze sobą w interakcję. Dzięki temu wszystko będzie lepiej układało się w miksie, ewoluowało dynamicznie lub radykalnie zmieniało.
  • Wejdź głębiej w sound design – Układaj i splataj ze sobą wiele efektów, wyzwalaj powtórzenia rytmu i moduluj parametry jednocześnie; Efx MOTIONS plasuje się gdzieś pomiędzy pełnym łańcuchem efektów a instrumentem samym w sobie.
  • Intuicyjny i przyjazny interfejs – Efx MOTIONS bierze pomysł dodawania ruchu i energii do Twojej muzyki i przekształca go w łatwe w użyciu komponenty, które reagują i współpracują ze sobą.
  • 5 modułów do ewolucji brzmienia – W centrum Efx MOTIONS znajduje się 5 głównych modułów, każdy zapewniający inny rodzaj modyfikacji dźwięku: filtr, szum, drive, głośność i panorama.
  • Moduł Beat Repeat – Moduł Beat Repeat i FX w Efx MOTIONS udostępnia 5 dodatkowych sposobów na kreatywne poruszenie dźwięku, a także 2 efekty FX w formie insertów lub wysyłek w celu doprawienia brzmienia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

Noise

Drive

Volume

Repeat-adv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj