Nowa aktualizacja oprogramowania JBL Performance v1.3 już dostępna

253
JBL-Performance-v1_3

JBL Performance to w pełni funkcjonalna aplikacja przeznaczona do sterowania, konfigurowania i monitorowania systemów dźwiękowych z serii SRX900 w zastosowaniach na żywo. Wraz z najnowszą aktualizacją v1.3 wprowadza kilka nowych i użytecznych funkcji.

Opierając się na sukcesie JBL HiQNet Performance Manager, podejście oparte na przepływie pracy prowadzi użytkownika przez etapy projektowania, testowania, dostrajania i monitorowania systemu.

JBL Performance v1.3 wprowadza kilka nowych funkcji, w tym obsługę międzynarodowych skrótów klawiaturowych i plik pomocy, który jest teraz zintegrowany z oprogramowaniem. Ponadto aktualizacja wprowadza ulepszenia w zakresie zarządzania awariami zasilania i lepszego zarządzania urządzeniami, które nie są zsynchronizowane, a także liczne poprawki błędów. Szczegółową listę wszystkich zmian można znaleźć w informacjach o wydaniu: TUTAJ.

JBL-Performance-Mac

Intuicyjny interfejs “przeciągnij i upuść” szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces dostrajania i optymalizacji. Testowanie i monitorowanie systemu w czasie rzeczywistym daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.

JBL-Performance-Tablet

Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwe zarządzanie adresami IP w obiekcie i działa płynnie na gotowym sprzęcie sieciowym, a jednocześnie jest w pełni kompatybilny z Wi-Fi.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl