ART Tube MP Studio V3 – dobry przedwzmacniacz lampowy w dobrej cenie

1

ART Tube MP Studio V3 jest przedwzmacniaczem instrumentalno-mikrofonowym, posiadającym wszystko, czego możemy oczekiwać od produktu tego typu i klasy.

Ten nieduży wzmacniacz lampowy świetnie nadaje się do studyjnych zastosowań. Ociepli i wzmocni brzmienie za pomocą wbudowanej lampy 12AX7A. Dzięki funkcji regulacji napięcia zasilania lampy, pozwala dostosować je do konkretnego typu użytkowania.

Presety ustawione są tak aby wydobyć to co najlepsze z gitary akustycznej, elektrycznej, basu, wokalu, bębnów, klawiszy i innych instrumentów. Dodatkowo  limiter wyjściowy OP zabezpieczy nas przed przesterowaniem.  Tube MP Studio V3 posiada pokrętła od natężenia sygnału wejściowego i wyjściowego, zasilanie Phantom +48V, przełącznik fazy sygnału oraz wejścia/wyjścia XLR i jack 1/4\”. Miernik VU umieszczony z prawej górnej strony pomoże nam w dokładnym ustawieniu wszystkich parametrów.

Przedwzmacniacz ten to przydatne narzędzie dla każdego domowego studia, a rozsądna cena (420 PLN) powinna skusić niektórych poszukujących.

Więcej szczegółów na stronie producenta www.artproaudio.com oraz na stonie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj