ART Tube MP Studio V3 – dobry przedwzmacniacz lampowy w dobrej cenie

0

ART Tube MP Studio V3 jest przedwzmacniaczem instrumentalno-mikrofonowym, posiadającym wszystko, czego możemy oczekiwać od produktu tego typu i klasy.

Ten nieduży wzmacniacz lampowy świetnie nadaje się do studyjnych zastosowań. Ociepli i wzmocni brzmienie za pomocą wbudowanej lampy 12AX7A. Dzięki funkcji regulacji napięcia zasilania lampy, pozwala dostosować je do konkretnego typu użytkowania.

Presety ustawione są tak aby wydobyć to co najlepsze z gitary akustycznej, elektrycznej, basu, wokalu, bębnów, klawiszy i innych instrumentów. Dodatkowo  limiter wyjściowy OP zabezpieczy nas przed przesterowaniem.  Tube MP Studio V3 posiada pokrętła od natężenia sygnału wejściowego i wyjściowego, zasilanie Phantom +48V, przełącznik fazy sygnału oraz wejścia/wyjścia XLR i jack 1/4\”. Miernik VU umieszczony z prawej górnej strony pomoże nam w dokładnym ustawieniu wszystkich parametrów.

Przedwzmacniacz ten to przydatne narzędzie dla każdego domowego studia, a rozsądna cena (420 PLN) powinna skusić niektórych poszukujących.

Więcej szczegółów na stronie producenta www.artproaudio.com oraz na stonie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here