ART M-Connect: interfejs midi-USB

0

Standard MIDI był, jest i jeszcze długo będzie…! Nic zatem dziwnego, że producenci muzycznego sprzętu studyjnego, oferują przydatne akcesoria, dzięki którym możemy korzystać z dobrodziejstw tej technologii. Dziś przypominamy o M-Connect od firmy ART.

Firma ART wprowadziła do oferty interfejs M-Connect MIDI-USB jakieś 3 lata temu, a za sprawą dystrybutora marki, firmy Arcade Audio, urządzenie jest dostępne w Polsce.

Proste rozwiązanie jakim jest ART M-Connect umożliwia łatwe i szybkie podłączenie do komputera wszelkich urządzeń wykorzystujących port MIDI w tym klawisze, kontrolery, sterowniki, moduły dźwiękowe lub inne urządzenia przetwarzające sygnał MIDI. Pomimo swoich małych rozmiarów M-Connect poprawnie obsługuje do szesnastu kanałów wejściowych i wyjściowych. Wskaźniki LED ułatwiają rozwiązywanie problemów związanych z komunikacją MIDI.

Adapter jest typowym urządzeniem “plug and play” i nie wymaga instalowania sterowników ani też dodatkowego zasilania, ponieważ zasilany jest bezpośrednio z portu USB. M-Connect jest kompatybilny zarówno z urządzeniami opartymi na systemie Windows jak i MAC.

Jego cena to ok. 130 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://artproaudio.com/mconnect-usb-to-midi-cable
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here