APS SUB12, czyli najnowszy aktywny subwoofer studyjny!

0

Prace nad wdrożeniem nowego, hi-endowego suba firmy APS trwały już od dłuższego czasu. Podczas NAMM Show 2019, producent oficjalnie zaprezentowała nowy model z głośnikiem o średnicy 13 i 2/3 cala, a dziś znamy na jego temat nieco więcej szczegółów!

APS SUB 12 to aktywna kolumna niskotonowa wyposażonym w głośnik o średnicy 35 cm oraz wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy 450W. Potężny obwód magnetyczny głośnika, pozwala na odtwarzanie bez zniekształceń nawet najniższych częstotliwości. Producent zapewnia precyzyjne, czytelne i naturalne brzmienie już od 16,5 Hz.

Poniżej pierwsze zdjęcie jakie pojawiło się w sieci w kwietniu ubiegłego roku. APS Sub 12 podczas testów w komorze bezechowej.

Nowy subwoofer, to podobnie jak cała linia produktów marki APS, jest rozwiązaniem najwyższej jakości pozbawionej jakichkolwiek kompromisów brzmieniowych i estetycznych. Został stworzony z myślą o pomieszczeniach małych i średnich, czyli najlepiej swoją rolę spełni w aplikacjach typu: studia nagraniowe, studia telewizyjne, pracownie multimedialne, zaplecze postprodukcyjne, mastering, stacje cyfrowe, a także do zadań domowych typu homerecording! W końcu kto bogatemu zabroni 🙂

Zadaniem nowej konstrukcji jest praca w systemach stereofonicznych lub wielokanałowych (5+1 lub 7+1 i większych) takich jak DOLBY, DTS, THX, itp.

Poniżej pierwsza oficjalna prezentacja podczas NAMM Show 2019:

Skoro już o cenie mowa to oficjalnych cen jeszcze nigdzie nie znajdziemy, gdyż pierwsze egzemplarze, które mają wejść na rynek właśnie się tworzą, a po drugie, cenę ich motywuje także rodzaj wykończenia, które klient może sobie indywidualnie zażyczyć.

Poniżej APS SUB 15 w naturalnej okleinie drewnianej:

Skoro jednak model APS SUB10 możemy kupić za ok. 5.000 Pln, a SUB15 za ok. 18.000 Pln, to nowa konstrukcja pewnie znajdzie się gdzieś w tym przedziale 🙂

Z pewnością więcej szczegółów dowiecie się bezpośrednio u producenta:
http://www.aps-company.com/pl/sub-12-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here