Apollo Heritage Edition: specjalna edycja interfejsów z pakietami wtyczek UAD!

1

Universal Audio przygotował specjalną edycję Heritage Edition popularnych interfejsów Apollo do których dołącza wysokiej jakości pakiet wtyczek UAD.

Do nowej edycji interfejsów audio Apollo Heritage Edition firmy Universal Audio dołączany jest pakiet wysokiej klasy wtyczek, składający się z 5 lub 10 wielokrotnie nagradzanych wtyczek UAD – w tym pełne kolekcje Teletronix®, Fairchild®, Pultec®, Helios® i UA.
To są te same wtyczki UAD, które w ciągu ostatniej dekady zbudowały reputację UA w dziedzinie modelowania analogowego. To sprawia, że interfejsy z edycji Apollo Heritage Edition są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą korzystać z biblioteki klasycznych emulacji analogowych w dowolnym miejscu, zaraz po wyjęciu z pudełka.

W edycji Apollo Heritage Edition znajdują się następujące interfejsy:

UWAGA! Srebrne modele Apollo Twin Thunderbolt pierwszej generacji i Apollo Twin MkII SOLO / QUAD drugiej generacji nie są dostępne jako edycje Heritage.

By uzyskać pakiet wtyczek UAD, należy kupić nowy kwalifikujący się produkt z serii Apollo Heritage Edition w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt UA. Następnie zakupiony interfejs należy zarejestrować na stronie producenta.

Pakiet wtyczek nie jest dostępny dla produktów Apollo Twin Thunderbolt pierwszej generacji, Apollo Twin MkII SOLO, Apollo Twin MkII QUAD i produktów Arrow. Akceptację i realizację procesu prowadzi Universal Audio.

Wtyczki te stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics”, co łącznie daje bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here