Sennheiser na Święta!

0

Ostatnia szansa na zrobienie świątecznych prezentów. Sennheiser przygotował dla Was kilka ciekawych nowości w atrakcyjnych cenach.

W związku z 75-leciem swojego istnienia na rynku, niemiecki Sennheiser rozpieszcza nas licznymi promocjami, limitowanymi edycjami swoich produktów od początku roku. Koniec roku to oczywiście kontynuacja atrakcyjnych ofert, a poniżej kilka najciekawszych z nich dedykowanych zarówno do profesjonalnego zastosowania jak i do użytku codziennego.

Sennheiser MKE 200

Ten kompaktowy mikrofon kierunkowy uchwyci każdy aspekt audio. Jest kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami oraz smartfonami. Cena: ok. 439 zł

Więcej szczegółów: https://sennheiser.pl/mke-200


Słuchawki

Trzy świetnie brzmiące modele słuchawek bezprzewodowych. Każdy z nich wyposażono w innowacyjną technologię, świetną jakość przetworników gwarantującą wręcz audiofilskie brzmienie, oraz konstrukcję która zapewnia komfortowe słuchanie muzyki przez wiele godzin.


Sennheiser Soundbar AMBEO

Niesamowicie wciągający dźwięk 3D w jakości studyjnej w jednym eleganckim urządzeniu 13 głośników klasy high-end dostarcza dźwięk 5.1.4 oraz zapierający w piersiach bas schodzący aż do poziomu 30 Hz. Cena ok. 10.499 zł

Więcej szczegółów: https://sennheiser.pl/soundbar-ambeo


Sennheiser CX Series

Seria CX to słuchawki ergonomiczne, o świetnych parametrach brzmieniowych, długim czasie pracy na baterii oraz szybkim ładowaniu, a także rewelacyjnym stosunku ceny do jakości.

Wybierz CX 150BT (ok. 319 zł) do słuchania muzyki na co dzień, model CX 350BT (ok. 449 zł) oferujący rewelacyjne wrażenia brzmieniowe lub CX SPORT (ok. 589 zł) odporne na na pot i wodę jeśli z aktywnością fizyczną jest Ci po drodze.


Sennheiser MD 445

Dynamiczny, superkardioidalny MD 445 o szerokiej membranie to nowy mikrofon wokalowy, który idealnie sprawdzi się na scenie. Charakteryzuje się doskonałą separacją od innych źródeł dźwięku, wysoką odpornością na sprzężenia zwrotne, dużą dynamiką wynoszącą aż 146 dB (A), szczegółowością w całym zakresie pasma oraz bogatym środkiem i dołem. Charakter brzmieniowy zawdzięcza nowej cewce drgającej, która została wykonana z lekkiego aluminium i miedzi. Prawdziwy mikrofon sceniczny! (Cena: ok. 2249 zł)

Więcej szczegółów: https://sennheiser.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here