Akcelerator DSP UAD-2 ze świetnymi emulacjami konsolet za free!

0

Universal Audio rozpuszcza swoich użytkowników coraz częściej, oferując swój sprzęt hardware’owy z różnymi pakietami wtyczek za free, za które oddzielnie trzeba słono płacić!

Tym razem oferuje akcelerator DSP UAD-2 OCTO, przy zakupie którego otrzymacie emulacje klasycznych konsolet Neve, API, SSL & UA zupełnie za darmo!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie producenta: https://www.uaudio.com/uad-accelerator-promo oraz polskiego przedstawiciela marki: https://audiostacja.pl/promocja-akcelerator-uad-z-wtyczkami

Wyjaśniamy co trzeba zrobić i dla kogo ta promocja…

W okresie od 1.01.2019 do 31.03.2019 kup nowy akcelerator DSP UAD-2, a zyskasz szansę otrzymania światowej klasy wtyczek emulujących konsolety Neve, API, SSL i UA, pracujących na platformach Mac i PC.

Kup akcelerator DSP UAD-2 OCTO (Core lub Bundle), a otrzymasz:

  • API Vision Channel Strip
  • Neve 1073 Preamp & EQ Collection
  • SSL E Series Channel Strip
  • UA 610 Tube Preamp & EQ Collection

Kup akcelerator DSP UAD-2 QUAD (Core lub Bundle), a otrzymasz:

  • Neve 1073 Preamp & EQ Collection
  • SSL E Series Channel Strip

Do promocji nie są potrzebne żadne kupony ani kody!
Promocyjne wtyczki będą automatycznie dodane do Twojego konta od razu po rejestracji na stronie producenta akceleratora DSP UAD-2, który zakupisz w dowolnym sklepie muzycznym!

A co, jeśli masz już te wtyczki?
Żaden kłopot. Będziesz mógł wymienić je na inne wtyczki z dodatkowej listy wtyczek UAD, która dostępna jest w linku: https://help.uaudio.com/hc/en-us/articles/360020520632

Korzystajcie bo warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here