Akai MPC X z darmową kolekcją brzmień MPC Expansions!

0

Od 14.01.2019 do 14.04.2019 nowi i obecni użytkownicy kontrolera Akai MPC X otrzymają rozszerzoną, wyjątkową i przede wszystkim oczekiwaną przez użytkowników kolekcję brzmień MPC Expansion wraz z nową MPC Expansions Exchange!

Taką informacją dzieli się z nami producent, więc warto z niej skorzystać, tym bardziej, że jest ona ograniczona czasowo! Kolekcję stworzyła znana w branży, firma MVP-Loops
Kolekcja bazuje na istniejącej i cenionej przez krytyków bibliotece, która zapewnia producentom najwyższej jakości brzmienia, idealne do natychmiastowej kreatywnej inspiracji.

Jak zdobyć kolekcję?

  1. W okresie promocyjnym zarejestruj swój spełniający wymagania MPC X na stronie:
    http://www.akaipro.com/account/productreg. Pamiętaj, że produkty kupione i zarejestrowane poza tym okresem nie są uwzględniane.
  2. Po rejestracji MPC X znajdź na swoim koncie swój kod rejestracji znajdujący się pod ofertami.
  3. Skopiuj swój kod i kliknij w “Redeem”.
  4.  Kliknij na stronę “Download Now”.
  5. Na stronie MPC Expansion Exchange zostaniesz poproszony o kilka szczegółów, a następnie będziesz mógł zrealizować kod.
  6. Otwórz swój kod w okienku „Coupon”.
  7. Twoje zamówienie powinno być teraz bezpłatne. Jeśli twoje zamówienie nie jest wyświetlane jako bezpłatne, nie kontynuuj i skontaktuj się z pomocą techniczną.
  8. Naciśnij przycisk, aby zakończyć. Pliki do pobrania będą dostępne natychmiast.Promocja jest ważna od 14.01.2019 do 14.04.2019.

Więcej szczegółów:
https://www.akaipro.com
http://expansion.exchange/all-mpc-expansions
Dystrybucja: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here