Akai MPC Live w rękach Wehbba

0

Wehbba, to brazylijski artysta muzyki elektronicznej, słynący z ciekawych beatów i szerokiego zastosowania winyli, jako źródła brzmienia do swoich utworów. Tym razem Wehbba zasiadł za sterami Akai MPC Live. Zobaczcie jakie cuda udało mu się wykreować.

O Akai MPC Live pisaliśmy przy okazji artykułu pt. “Centrum dowodzenia z AKAI MPC Live”. Tam też znajdziecie najważniejsze cechy produktu.
Wehbba zaś pokazuje jak prosty w obsłudze jest MPC Live i jak można wykorzystać jego możliwości w muzyce Techno.
Pobieranie próbek z płyt winylowych, tworzenie beatów i prosta obsługa ekranu dotykowego, to tylko skromna część możliwości jakie pokazuje Brazylijczyk.

Więcej o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.akaipro.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl
Jeśli chcielibyście poznać bliżej Wehbba, zapraszamy Was na jego stronę www. oraz na oficjalny profil facebook’owy www.facebook.com/wehbba

UDOSTĘPNIJ
Krzysztof Mendyk
Posiadacz dwóch unikatów - Epiphone Elvis Presley - model Elvis-CE i Epiphone Genesis Deluxe Pro. Twórca i założyciel grupy o nazwie "Domowe Studio Gitarowe", prowadzonej na łamach facebooka od 2015 roku. "Pasją jest przeżyć, a nie żyć"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ