AKAI MPC LIVE II z potężnym cyklem poradników video!

0

AKAI MPC LIVE II to najnowsza samodzielna stacja robocza do produkcji muzyki, która swoją premierę miała zaledwie dwa tygodnie temu. Instrument zaczyna się już pojawiać w polskich sklepach muzycznych, a producent przygotował do niego obszerną bibliotekę poradników video!

Przypomnijmy, że nowy MPC LIVE II, jest rozwinięciem oryginalnego MPC Live który zadebiutował na rynku 3 lata temu. (Pisaliśmy o nim TUTAJ: Nowa generacja AKAI MPC X i MPC Live, dwie niezależne stacje robocze.)

Akai Professional MPC Live II jest kompletną, samodzielną stacją roboczą do produkcji muzyki ze zintegrowanym samplerem, sekwencerem, 7-calowym ekranem dotykowym, 16 czułymi na nacisk, podświetlanymi padami RGB, 4 enkoderami Q-Link oraz dodatkowo wbudowanymi głośnikami stereo o, deklarowanej przez producenta, studyjnej jakości. Sugerowana cena to 5.499 zł.

Bardziej szczegółowo pisaliśmy o niej w poniższej publikacji:

Premiera! Akai MPC Live II z wbudowanymi głośnikami!

Dziś dzielmy się z Wami kolejnymi ważnymi i ciekawymi informacjami, które mogą być szczególnie interesujące i przydatne dla wszystkich, którzy nie mieli do czynienia z jego poprzednią wersją.

Poniżej zamieszczamy cały cykl tutoriali video złożony aż z 30 odcinków, w których poznacie najnowsze urządzenie od podstaw, aż po funkcje zaawansowane. Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj