ADAM Audio zapowiada aktywny i kompaktowy subwoofer T10S!

0

ADAM Audio T10S to uzupełnienie w postaci aktywnego subwoofera, najnowszych monitorów studyjnych serii T. Jak zapowiada producent, nowy sub ma pojawić się już niebawem!

Najnowsze, a jednocześnie dość budżetowe aktywne monitory studyjne serii T, cieszą się dużym zainteresowaniem już od roku, kiedy to ujrzały światło dzienne podczas ubiegłorocznych targów NAMM Show. Jeśli jesteście naszej opinii na ich temat to zapraszamy do naszego testu modelu ADAM Audio T7Vhttps://uptone.pl/studio/sprzet-studio/test-odsluch-studyjny-adam-audio-t7v-czyli-jak-zaczac-przygode-z-adamem

ADAM Audio T10S to aktywny subwoofer z głośnikiem o średnicy 10″. Wyposażono go w 130-watowy wzmacniacz klasy D i oferuje pasmo przenoszenia od 32 Hz do 120 Hz. Wewnętrzna regulowana dwukanałowa zwrotnica umożliwia kalibrację sygnału basu i zapewnia optymalną wydajność całego systemu.

Jak wcześniej wspominałem, jest on dedykowany jako rozszerzenie monitorów studyjnych T5V i T7V, dla wszystkich którzy potrzebują poszerzenia pasma niskich tonów w swojej pracy i podczas odsłuchów. Oczywiście może on być stosowany także z dowolnymi innymi kompaktowymi głośnikami monitorującymi.

ADAM Audio T10S będzie dostępny w drugim kwartale 2019, a jego sugerowana cena to ok. 450 Euro.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here