MTV Video Music Awards 2023 z JBL Professional VTX!

0

Tegoroczna gala MTV Video Music Awards, powszechnie znana jako MTV VMA odbyła się w nocy 13 września czasu polskiego. Niezmiennie od lat za nagłośnienie tego wydarzenia odpowiada system JBL Professional!

Za nami kolejna edycja gali MTV Video Music Awards. To wydarzenie, które co roku przyciąga największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, miało miejsce w Prudential Center w New Jersey. Wśród zaproszonych gości znaleźli się takie znakomitości jak Selena Gomez, Maneskin, Stray Kids, Doja Cat, Demi Lovato, Shakira i Taylor Swift, która zdobyła największą ilość nagród tego wieczoru. Jej utwór zgarnął imponujące dziewięć statuetek, w tym te w czterech najważniejszych kategoriach: Wideo Roku, Artysta Roku, Piosenka Roku oraz Album Roku. 

Taylor-Swift-MTV-Video-Music-Awards-2023

Na wieczorną ceremonię nowojorska firma Firehouse Productions Inc. do nagłośnienia użyła ponad 180 głośników JBL Professional VTX, w tym VTX V25-II-CS, VTX A8, VTX A6 oraz subwoofery VTX S28 i G28. Wszystkie były napędzane mocą ponad 1,5 miliona watów za pośrednictwem wzmacniaczy Crown I-Tech HD.

“Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy tak wiele MTV Video Music Awards i zawsze korzystaliśmy z systemu nagłośnienia JBL Professional. Jego dźwięk, moc i kontrola są dokładnie tym, czego potrzebuję do tego projektu.”

– powiedział Mark Dittmar, wiceprezes Firehouse Productions

MTV-VMA-2023-JBL-Professional-VTX

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj