Jesienna trasa koncertowa Olgi Polikowskiej

0

Świętując sukces bardzo dobrze przyjętej EP-ki pt. “Blask” Olga Polikowska wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową. Opiewa ona na sześć koncertów w całej Polsce!

Trasa Pełna Blasku“, bo taką nazwę nosi trasa koncertowa Olgi Polikowskiej odbędzie się kolejno w Gdańsku, Bydgoszczy, Łomży, Krakowie, Łodzi oraz Kazimierzu Dolnym. Szczegóły wszystkich jesiennych koncertów Olgi Polikowskiej znajdziecie w załączonych wydarzeniach.


Blask” to odzwierciedlenie tego jak Olga Polikowska widzi rzeczy, relacje i to, co dzieje się dookoła. Debiutancka EP-ka artystki stanowi zamknięty w sześciu utworach zbiór intymnych opowieści o emocjach. Z kolei muzyka jest wypadkową synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej. W pracy nad piosenkami towarzyszyli Oldze znakomici producenci sceny elektronicznej: znany ze współpracy z Krokami Szatt, tworzący dla zespołu Rysy oraz Julii Wieniawy Wojtek Urbański, jedyny w swoim rodzaju Wishlake oraz charyzmatyczny duet braci Sarapatów kojarzonych z projektem Salk. Na płycie znalazły się m.in. trzy zaprezentowane wcześniej single: „Musisz”, „Ulatuje” oraz „Od nowa”. Wszystkie doczekały się dwóch wersji, tych oryginalnych oraz zagranych jedynie przy akompaniamencie fortepianu. EP-ka ukazała się nakładem wytwórni FONOBO.

Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electropopu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. W szkole muzycznej w klasie skrzypiec nauczyła się wrażliwości muzycznej oraz pokory do instrumentu. Pierwotnie swoją karierę i plany życiowe wiązała z aktorstwem, jednak po kilku latach szukania własnego ja i ukończonej romanistyce zapragnęła powrócić do muzyki. Na początku nieśmiało, ale z czasem coraz odważniej zaczęła pisać teksty i komponować melodie. Jej muzyka jest wypadkową synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej oraz niebanalnych osobowości, z którymi ma przyjemność grać. Towarzyszą jej niezastąpieni i piekielnie zdolni artyści.

Więcej o artystce na www.facebook.com/polikowskaolga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj