Zapraszamy na warsztaty i spotkania branżowe w ramach Festiwalu Soundedit 2023 [15/09/2023]

0
Soundedit-2023-warsztaty

Choć właściwa, część muzyczna Festwialu Soundedit 2023 zaplanowana jest w dniach 11-14 listopada 2023 w Łodzi, to już pojutrze, czyli 15 września zapraszamy Was na warsztaty i spotkania branżowe w ramach planowej imprezy, które będą się odbywać w Klubie Wytwórnia i Hotelu DoubleTree by Hilton. Wstęp wolny!

Chcesz wiedzieć, jak powinna wyglądać współpraca muzyka z producentem? Jak przebić się ze swoją muzyką do fanów? Jakie masz prawa przy współpracy z wytwórnią? Jak nagłośnić zespół na żywo? Czym różni się produkcja muzyczna dziś od tej sprzed lat? Przyjdź 15 września na warsztaty w ramach Festiwalu Soundedit. Dowiesz się jeszcze więcej. WSTĘP WOLNY! Zapisz się już teraz – TUTAJ!

sounedit-2023

Od samego początku, Festiwal Soundedit za główne swoje zadanie stawiał edukację i profesjonalizację sektora muzycznego na różnych poziomach. Dzięki warsztatom i szkoleniom, jakie odbywają się w ramach Festiwal Soundedit od 14 lat, swoje kompetencje podnosili zarówno akustycy z domów kultury, teatrów i klubów muzycznych jak i realizatorzy dźwięku i producenci ze studiów muzycznych z całego kraju.

Na spotkania i wykłady z gwiazdami światowej produkcji dźwięku przychodzą tłumy osób związanych zawodowo z tą dziedziną, w tym również polskie gwiazdy muzyki i produkcji dźwięku.

Więcej szczegółów oraz harmonogram znajdziecie na stronie: https://soundedit.pl

Tak było rok temu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj