Zapraszamy na webinar „Różne pomieszczenia, różne monitory”

257
Webinar-Adam-Audio-Audiostacja

Chcesz zrozumieć, jak dobrać najlepsze monitory do charakterystyki Twojego pomieszczenia? Weź udział w specjalnym, bezpłatnym webinarze “Różne pomieszczenia, różne monitory na przykładzie monitorów ADAM Audio”, który odbędzie się 27 maja o godzinie 18:00. Odkryj tajniki akustyki z Tomaszem Wróblewskim i zgarnij atrakcyjne nagrody w konkursie!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej jakości dźwięku na wyjątkowe spotkanie online, które pozwoli zgłębić wiedzę na temat odpowiedniego dobierania monitorów do różnorodnych środowisk akustycznych. Webinar “Różne pomieszczenia, różne monitory na przykładzie monitorów ADAM Audio”, poprowadzi doświadczony ekspert Tomasz Wróblewski, który szczegółowo omówi, jak interakcje między zestawami głośnikowymi, pomieszczeniem a słuchaczem wpływają na percepcję dźwięku.

Webinar-Adam-Audio-Audiostacja

Podczas sesji uczestnicy dowiedzą się, jak zmieniają się właściwości dźwięku w zależności od rodzaju i wielkości pomieszczenia, oraz jakie techniki zastosować, aby zminimalizować niepożądane rezonanse i odbicia dźwięku. Eksploracja tematów takich jak fazy dźwięku i ich przesunięcia, a także metody neutralizacji odbić dźwiękowych, pozwoli każdemu lepiej zrozumieć, jak efektywnie korzystać z monitorów w różnych środowiskach.

adam-audio-t8v-studio-monitor-sound-on-sound-award-2021

Webinar zakończy się konkursem, w którym do wygrania będą cenne nagrody, w tym para monitorów ADAM Audio T5V oraz ekskluzywna czterogodzinna sesja konsultacji z masteringu z Grzegorzem Piwkowskim z High End Studio w Akademii Realizacji Dźwięku. Dodatkowo, uczestnicy mają szansę wygrać koszulki z logo ADAM Audio.

Zarejestruj się już dziś [TUTAJ] i zapewnij sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona! Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę o akustyce i wyposażenie swojego studia w najwyższej klasy sprzęt. Szczegółowe informacje o konkursie zostaną udostępnione podczas webinaru.

Więcej szczegółów: https://audiostacja.pl