Sennheiser wprowadza nowy model słuchawek dousznych – ACCENTUM True Wireless

269
Sennheiser-ACCENTUM-True-Wireless_uptone

Firma Sennheiser wprowadza na rynek nowy model słuchawek bezprzewodowych – ACCENTUM True Wireless. Urządzenia te wyróżniają się nowoczesnym designem i zaawansowanymi funkcjami, które mają odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników mobilnych. Przyjrzyjmy się im zatem bliżej…

Główne cechy i funkcje: ACCENTUM True Wireless są rozwinięciem popularnych modeli nausznych z serii ACCENTUM marki Sennheiser, przenosząc ich cenioną jakość dźwięku do bardziej kompaktowej formy. Słuchawki wyposażono w opatentowane 7-milimetrowe dynamiczne przetworniki True Response, które według obietnic producenta, gwarantują wyrazisty bas, naturalne tony średnie oraz czyste i niekrzykliwe wysokie częstotliwości. Produkcja tych przetworników odbywa się w fabryce w Tullamore, znanej z wysokiej jakości komponentów.

Konstrukcja słuchawek, stworzona we współpracy z firmą Sonova, specjalizującą się w produkcji aparatów słuchowych, opiera się na analizie tysięcy modeli uszu. Dzięki temu ACCENTUM True Wireless oferują nie tylko wyjątkowy komfort, ale i stabilność noszenia, co zostało potwierdzone zdobyciem prestiżowej nagrody Red Dot Design.

ACCENTUM_TRUE_WIRELESS_WHITE-BLACK

Funkcje zaawansowane: Słuchawki wykorzystują technologie ANC i Transparency Mode, które pozwalają na skuteczną redukcję hałasów otoczenia, a także możliwość słuchania dźwięków zewnętrznych, co użytkownicy mogą regulować za pomocą dotykowych gestów na słuchawkach lub w aplikacji Sennheiser Smart Control. Dodatkowo, słuchawki obsługują kodeki SBC, AAC, aptX, oraz LC3, co przekłada się na wyjątkową jakość dźwięku i efektywność energetyczną.

aplikacja-smart-control

Ładowanie i żywotność baterii: Nowe słuchawki oferują do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu, a ich etui – łącznie 28 godzin słuchania. Dostępne są opcje ładowania przez USB-C oraz bezprzewodowo, a także szybkie ładowanie, które zapewnia do 1 godziny odtwarzania po zaledwie 10 minutach podłączenia.

ACCENTUM_TRUE_WIRELESS_battery

Dostępność i cena: ACCENTUM True Wireless trafią do sprzedaży 21 maja, a ich cena katalogowa wynosi 879 zł. Słuchawki będą dostępne w kolorach czarnym i białym.

Podsumowanie: Nowy model słuchawek ACCENTUM True Wireless od Sennheisera łączy w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i doskonałej jakości dźwięku. To idealna propozycja dla użytkowników ceniących mobilność i nowoczesny design, które idą w parze z niezawodnością i innowacyjnością, będącymi znakiem rozpoznawczym marki Sennheiser.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl