Wygraj monitory Adam A5X w konkursie SoundGym i Adam Audio

0

Jesteś producentem muzycznym lub inżynierem dźwięku? Uważasz, że masz świetny słuch i każdą komórką Twojego ciała odbierasz częstotliwości? Udowodnij to całemu światu biorąc udział w konkursie organizowanym przez SoundGym i Adam Audio.

Zasady są proste: musicie założyć darmowe konto na stronie www.soundgym.co i dalej, kierując się instrukcjami 12 razy prawidłowo wybrać jedną z dwóch częstotliwości. Użytkownicy nie posiadający konta premium mogą podejść do konkursu tylko 5 razy, natomiast szczęśliwi subskrybenci owych szans mają nieskończoną ilość.


Konkurs rozpoczął się 16 października 2018 i trwać będzie do 1 listopada 2018 do godziny 23:59 GMT. Lista wygranych zostanie ogłoszona 2 listopada 2018.


Uczestnicy konkursu mają szansę wygrać nagrody:

  1. miejsce – Monitory studyjne Adam A5X
  2. miejsce – roczna subskrypcja platformy Splice
  3. miejsce – trzymiesięczna subskrypcja platformy Splice

Główną nagrodą w konkursie jest para profesjonalnych monitorów studyjnych ADAM Audio A5X.
Monitory A5X wyposażono w tweeter X-ART. Duża liczba pomiarów tej technologii pokazuje, że mamy do czynienia ze szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji przetworników wysokotonowych. Za pasmo częstotliwości poniżej 2.5 kHz odpowiada 5,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy. Membrana głośnika została wykonana z kompozytu węglowo-szklanego o strukturze plastra miodu, jaka stosowana jest też w dwóch większych modelach monitorów. Ten lekki materiał cechuje maksymalna sztywność, co zapobiega powstawaniu rezonansów i pozwoliło uzyskać niespotykaną dynamikę oraz nieskazitelną charakterystykę przetwarzania dźwięku.

Więcej szczegółów:
Producent: www.adam-audio.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here