Webinar RME TotalMix FX Essentials już dziś o 18:00

0

W imieniu organizatorów, zapraszamy was JUŻ DZIŚ o godzinie 18:00 na webinar, w którym przyjrzycie się bliżej TotalMix FX, czyli wirtualnemu mikserowi dołączanemu do każdej karty RME z serii FireFace i BabyFace.

Link do wydarzenia na YouTube:

RME TotalMix FX to potężny wirtualny mikser dołączana do wyżej wspomnianych interfejsów audio (kart dźwiękowych). Działa on w czasie rzeczywistym i umożliwia w pełni niezależne trasowanie i miksowanie kanałów wejściowych i odtwarzanie do wszystkich wyjść fizycznych. Niezależne submiksy stereo oraz obszerna sekcja Control Room oferują ogromne możliwości monitorowania i niezrównaną elastyczność trasowania.

TotalMix FX dostępny jest dla systemów Windows i Mac OS X, a także występuje jego wersja na mobilną platformę iOS. To wszechstronne oprogramowanie pozwala na używanie interfejsów z serii FireFace czy BabyFace w każdej sytuacji. Na przykład miksowanie gitary i wokali do odsłuchu na słuchawkach nigdy nie było łatwiejsze. Oparty na FPGA mikser DSP dodaje uniwersalny 3-pasmowy korektor parametryczny do wszystkich wejść i wyjść. Dostępne są również efekty reverb i delay.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de/totalmix-fx
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here