Warsztaty z produkcji muzycznej w Audioplanet! [15-18/06/2023]

210
Warsztaty-z-produkcji-muzycznej-w-Audioplanet_uptone

Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty z produkcji muzycznej, które odbędą się w nowym studiu Audioplanet w dniach 15-18 czerwca 2023. Jego współorganizatorami są Audiostacja i Universal Audio! Jeśli zatem posiadasz lub planujesz stać się posiadaczem interfejsu tej marki to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Jesteś instrumentalistą lub wokalistą, producentem muzycznym lub realizatorem nagrań i posiadasz interfejs Universal Audio z serii Volt lub Apollo albo zastanawiasz się nad jego zakupem? W takim razie tytułowe warsztaty pod hasłem “Muzyczny storytelling z Universal Audio w Audioplanet!jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie warsztatów produkcyjnych każdy z uczestników będzie miał okazję poznać poszczególne funkcje interfejsów oraz wybranych sprzętów marki Universal Audio i nauczyć się, jak wykorzystać zarówno ich podstawowe, jak i zaawansowane możliwości w procesie produkcji własnych utworów. A wszystko to pod okiem doświadczonego opiekuna – Krisa Górskiego.

Warsztaty oparte są na autorskiej metodzie Krisa Górskiego, sprawdzonej przez ostatnie 25 lat prowadzenia warsztatów z zakresu realizacji nagrań i produkcji muzycznej.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie: https://audiostacja.pl/zapraszamy-na-warsztaty-z-produkcji-muzycznej

Warsztaty-z-produkcji-muzycznej-w-Audioplanet_uptone_end