Switche Ghost marki Agora w ofercie Audio Plus!

0
Agora-Ghost-Network

Jak poinformowała firma Audio Plus, już od czerwca w ich ofercie dostępne będą w pełni zarządzalne switche audio francuskiej marki Agora!

Firma Agora (www.ghost-network.com), nie mylić z wydawcą gazet w naszym kraju, to francuski producent specjalizujący się głównie w produkcji switchy dedykowanych do urządzeń audio ale nie tylko, gdyż radzą sobie praktycznie z każdym protokołem ethernetowym. Co ważne, są to switche w pełni zarządzalne jednocześnie w niezwykle intuicyjny wręcz banalny sposób. Aktualnie w ofercie firmy znajdziemy trzy serie: Ghost, Fast i H.

Agora Ghost mk2 to nowość w ofercie marki. Jest to switch AV zdecydowanie wybiegający swoimi możliwościami w przyszłość gdyż pozwala na pracę z łączami o szybkości nawet 10 Gb!!! Jest oczywiście kompatybilny z oprogramowaniem Agora Controller i wszystkimi produktami Agory.

Agora-Fast-2

Kolejnym rozwiązaniem jest Agora Fast 2. Jest to również 10 Gb switch, oraz Agora H, czyli hybrydowy mostek sieciowy, o szerokości 1/2 racka.

Agora-H

Jak wspomnieliśmy, produkty te są dostępne w ofercie firmy Audio Plus, więc po więcej szczegółów zapraszamy właśnie do przedstawiciela w Polsce.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ghost-network.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj