Rozmowa z Paulem Morrisonem, jednym z zarządzających firmą IsoAcoustics

87

Kilkanaście dni temu, firma Audiotech spotkała się w EREM Studio z Paulem Morrisonem – jednym z zarządzających firmą IsoAcoustics, aby porozmawiać na temat podstawek L8R oraz Iso-Puck, a także dowiedzieć się ciekawych informacji na temat historii firmy.

O IsoAcoustics pisaliśmy w artykule zatytułowanym Eddie Kramer poleca nowe podstawki IsoAcoustics Iso-Puck. Zachęcamy do lektury. Dziś mamy jednak kolejną okazję do poznania produktów marki, dzięki rozmowie jaką przeprowadziła firma Audiotech z synem założyciela, czyli Paulem Morrisonem, jednym z głównych zarządzających firmą IsoAcoustics.

IsoAcoustics to marka, której początki sięgają 20 lat wstecz. Głównym “motorniczym” firmy jest Dave Morrison, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w studiach radiowych i telewizyjnych dostrzegł problem izolowania szumów z otaczającego nas świata. Dzięki nowatorskiemu myśleniu, Dave zaprojektował pierwsze produkty firmy, które po dziś dzień uznawane są za punkt zwrotny w tym segmencie wyspecjalizowanych produktów studyjnych.

Więcej info:
Producent: www.isoacoustics.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl