Novation Launchpad App – nowe życie muzycznej aplikacji

0

Jeśli pobraliście kiedyś na swojego iPhone’a lub iPada aplikację Launchpad i poczuliście się zawiedzeni, to odkopcie ją z otchłani appstore i zainstalujcie ponownie. Nowa wersja Novation Launchpad App doczekała się bowiem sporej aktualizacji, a wraz z nią wielu zmian i udoskonaleń.

Ta prosta aplikacja, mimo dość okrojonych możliwości już w swojej pierwotnej edycji zyskała duże grono zwolenników. Proste zapętlanie czy mieszanie sampli, łatwe zmiany tempa, dodawanie efektów czy zmiana brzmień, do tego wewnętrzna baza sampli a nawet możliwość pobrania próbek z zewnątrz – to naprawdę sporo, jak na tak nieduże oprogramowanie. Nic zatem dziwnego, że producent postanowił poszerzyć możliwości oprogramowania.

To, co najbardziej rzuca się w oczy w nowym wydaniu Novation Launchpad App to całkowicie odmieniony interfejs. Stał się on teraz dużo bardziej czytelny, a co za tym idzie łatwiejszy w zrozumieniu dla początkującego użytkownika. Jednak jak wiadomo wygląd to nie wszystko – aktualizacja wniosła ze sobą również usprawnienia efektów, trzy darmowe paczki sampli (Midnight House, Future Trap i Retro Funk) oraz obsługę VoiceOver. Ciekawą opcją jest też możliwość odblokowania wszystkich dodatkowych funkcji i efektów za pomocą jednej mikropłatności – za wszystkie opcje kupione w osobnych paczkach trzeba by zapłacić znacznie więcej.

Aplikację znajdziecie na AppStore, jednak żeby móc w pełni korzystać z jej możliwości, będziecie musieli uszczuplić odrobinę portfela i przede wszystkim zarejestrować się w systemie mikropłatności.

Więcej info:
Producent: www.novationmusic.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here