Promocyjne zestawy: mikrofon + słuchawki od AKG!

0
Zestawy-AKG_Promo_uptone

Letnie promocje trwają w najlepsze! Do kolejnych ciekawych ofert, dostępnych w polskich sklepach muzycznych, dołącza marka AKG, oferując atrakcyjne cenowo zestawy złożone z mikrofonu i słuchawek!

Harman Professional Solutions nie zwalnia tempa i prezentuje zestawy składające się z mikrofonu oraz słuchawek od AKG na każdą kieszeń:

  • P170 + K52 = 529 zł
  • P120 + K52 = 589 zł
  • P220 + K72 = 1.099 zł
  • P420 + K92 = 1.199 zł

Zestawy-AKG-Promo_all

UWAGA: Zestawy kupisz w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce [ZOBACZ TUTAJ]. Oferta jest ważna do odwołania, bądź do wyczerpania zapasów.


AKG P120


AKG P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość i doskonałą wydajność. Membrana o niskiej masie zapewnia czysty dźwięk z dokładnymi szczegółami dla wokalu, mowy i instrumentów rejestrowanych w profesjonalnych studiach nagraniowych i domowych.

AKG P170

AKG P170 to małomembranowy mikrofon pojemnościowy do nagrywania overheadów, perkusji, gitary akustycznej i instrumentów smyczkowych. Jego lekka półcalowa membrana zapewnia wyjątkową jasność i odpowiedź na transienty. P170 wykorzystuje doświadczenie inżynierów dźwięku na całym świecie i jest uważany za przystępną cenowo alternatywę dla legendarnego AKG C451B

AKG_P_SERIES


AKG P220

AKG P220 to wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy oferujący ciepłe i wyraziste brzmienie wokali, gitar akustycznych i instrumentów dętych. Przełączany filtr low cut i pad sprawiają, że doskonale nadaje się do stosowania z głośnymi źródłami dźwięku.

AKG P420

AKG P420 to profesjonalny mikrofon studyjny z wielką 1-calową mebraną z możliwością wyboru charakterystyki rejestracji: kardioidalna, dookólna, ósemkowa.
Charakteryzuje się dużą czułością, potrafi przyjąć maksymalne ciśnienie sięgające 155 dB, dlatego też idealnie nadaje się do rejestracji całych zespołów, fortepianu, instrumentów dętych drewnianych oraz instrumentów perkusji. Posiada wbudowany, włączalny tłumik wstępny (pad) i filtr górnoprzepustowy, co daje możliwość bliskiego omikrofonowania głośnych instrumentów wytwarzających duże ciśnienie akustyczne.


AKG-K-Series
AKG K Series: od lewej K92, K72, K52

AKG K52

AKG K52 to wysokiej klasy słuchawki zamknięte. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać – słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej. Zawsze, kiedy muzyka ma znaczenie, warto upewnić się, że usłyszysz każdy detal. AKG K 52 potrafią to zapewnić bez żadnego problemu. Profesjonalne, 40mm przetworniki oddadzą nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie w każdym systemie. Niezależnie od tego, czy dopieszczamy wokale czy śledzimy przebieg linii basu, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy.

AKG K72

AKG K72 to słuchawki, które mają odpowiadać na potrzeby szerokiej gamy odbiorców. Wywodzą się one z linii słuchawek profesjonalnych, w związku z czym charakteryzuje je precyzja w odwzorowywaniu dźwięków oraz przystosowanie do wielogodzinnego odsłuchu. Uznana na rynku marka AKG postawiła w tym modelu na brzmienie, wygląd, wygodę, a także przystępną cenę. Dzięki temu każdy użytkownik może cieszyć się pełnym brzmieniem ulubionej muzyki, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym.

AKG K92

AKG K92 to słuchawki stworzone dla profesjonalistów i dostosowane do wymogów pracy studyjnej i mikserskiej. Zostały one skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku. Tylko taki odsłuch pozwala uzyskać zamierzony efekt i stworzyć miksy i utwory które będą brzmieć perfekcyjnie podczas każdego odsłuchu, bez względu na sprzęt. Nie ważne czy pracujesz nad warstwą muzyczną czy wokalną słuchawki K92 sprawdzą się idealnie. Dodatkowo model ten ma również konstrukcję o niskiej impedancji zapewniającą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń odtwarzających. Tego sprzętu możesz używać zarówno z profesjonalnym sprzętem studyjnym, jak i z przenośnym odtwarzaczem muzycznym.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj