Przyspiesz swój workflow z Novation!

0

Odblokuj nowy poziom personalizacji i odkryj nowe możliwości w czasie swojej pracy z urządzeniami Novation i nowym widżetem skrótów klawiszowych dla Custom Modes!

Dzięki nowej aktualizacji Novation Components [POBIERZ TUTAJ] klawiatury z serii Launchkey Mk3 oraz dwa Launchpady – Mini Mk3 oraz X zyskały możliwość działania jako klawiatura komputerowa z możliwością dopisania kombinacji klawiszy, a to znacznie poszerza spektrum ich możliwości w codziennej pracy – nie tylko przy produkcji muzyki.

Co to oznacza w praktyce?

Launchkey-CustomMode

Każdy użytkownik, który chce optymalizować czas swojej pracy będzie myślał o skrótach klawiszowych. Wiadomo – im bardziej rozbudowany program, tym więcej trudniejszych kombinacji. Dlatego zamiast wybierać Ctrl+Shift+Alt+J teraz będziemy mogli zaprogramować taki skrót jako jeden pad na Launchpadzie lub Launchkey. 

Z racji tego, że Launchpad X po aktualizacji ma 8 kompletnie konfigurowalnych Custom Mode’ów, a każdy z nich ma 64 pady to oznacza, że możemy wybierać z ich poziomu do 512 kompletnie różnych skrótów. Albo stworzyć 8 kompletnie różnych map do różnych programów, których używamy – od pakietu Office, przez programy DAW jak Pro Tools, Cubase, Studio One, czy Ableton Live po programy sterowania sygnałem DMX lub do obróbki wideo i zdjęć jak Adobe Premiere Pro czy Photoshop.

Oczywiście Novation Components pozwala również na wybór barwy danego padu, więc nie będzie też problemu z tym, żeby oznaczyć na czerwono pad, który będzie obsługiwał Ctrl+S (lub Cmd+S dla użytkowników komputerów Mac), żeby Twoja praca już nigdy nie zginęła.

Novation Components

Aby zaktualizować swoje urządzenia i skorzystać z nowych funkcji wystarczy uruchomić Novation Components przez przeglądarkę lub pobrać aplikację na swój komputer, a następnie stworzyć Custom Mode i wysłać na posiadane urządzenie.

Więcej szczegółów
Producent: https://novationmusic.com/en/components
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl/novation

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj