Odkryj polskie pro audio: spotkanie z zespołem HUM Audio!

267
HUM-Audio-Na-Setke

Czy wiecie, że Polska to miejsce narodzin innowacyjnych rozwiązań pro audio najwyższej klasy! HUM Audio, firma z Łodzi, produkuje sprzęt, który zachwyca świat. Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z jej twórcami już w najbliższą środę o godz: 20:00 w programie Na Setkę!

HUM Audio – polska marka światowej klasy

W samym sercu Polski, w Łodzi, działa firma HUM Audio, która od lat zdobywa uznanie na rynku pro audio. Specjalizując się w produkcji urządzeń studyjnych, HUM Audio dostarcza między innymi preampy, mikrofony wstęgowe, limitery oraz unikalne konsolety mikserskie. Ich produkty są doceniane przez inżynierów dźwięku i producentów muzycznych na całym świecie za jakość, innowacyjność i wyjątkowe brzmienie.

hum-audio-gear

Spotkanie z twórcami HUM Audio

Jutrzejszego wieczoru mamy wyjątkową okazję, by poznać zespół HUM Audio i zgłębić tajniki ich pracy. Na spotkaniu online, które odbędzie się w środę o godzinie 20:00 na kanale YouTube “na Setkę”, twórcy firmy opowiedzą o procesie tworzenia sprzętu audio, który zdobywa serca profesjonalistów. Uczestnicy dowiedzą się również, skąd czerpią inspiracje i jak powstają innowacyjne projekty.

Spotkanie to jest dedykowane zarówno dla profesjonalistów, jak i dla pasjonatów dźwięku, którzy chcą zgłębić tematykę pro audio. To wyjątkowa okazja, by poznać jedną z najciekawszych polskich marek w branży muzycznej oraz zrozumieć, jak powstają produkty, które podbijają światowe studia nagraniowe.

Więcej szczegółów:
https://nasetke.pl
https://www.hum-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

HUM Audio RS-2: niezwykły, stereofoniczny mikrofon wstęgowy!