„ZNAKI” –  O.Y.S wydała singiel w dwóch wersjach!

0
O.Y.S.-Znaki_COVER

O.Y.S wraca ze zdwojoną mocą! Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel „ZNAKI”, który powstał we współpracy z BRAINFREEZEREM.

Wokalistka O.Y.S i producent muzyczny Brainfreezer tworzą duet, którego misją jest ponowne zdefiniowanie polskiej elektroniki. Delikatny wokal, oryginalne teksty i brzmienia żywych instrumentów to 3 podstawowe elementy ich tracków. Muzyka duetu bazuje również na wrażliwości, nieszablonowej wizji klubowych bitów i ogromnej potrzebie wyrażania siebie. „Znaki” to ich trzeci wspólny singiel.

“Brainfreezer wyciąga ze mnie emocje i ubiera je w słowa dlatego każde jego słowo jest moim słowem. “Znaki” to utwór o poszukiwaniu połączenia i kontaktu ze światem, a tym samym, z najbliższymi osobami. To krótka opowieść o kobiecej sile, odnajdywaniu pewności siebie i braniu spraw w swoje ręce, gdy wymaga tego sytuacja.”

– komentuje O.Y.S

POSŁUCHAJ „ZNAKI (PROD. BRAINFREEZER) ” W SERWISACH CYFROWYCH: https://ffm.to/znaki

W teledysku wzięli udział Loczek i Nicki – bardziej znani jako Loczniki – para tancerzy z Poznania specjalizujących się w stylu popping. Od dwóch lat prężnie rozwijający się na TikToku gdzie zgromadzili już ponad milion obserwujących. W swoich filmach skupiają się na ruchu tanecznym, anime, grach oraz rozbawianiu widzów.

To jednak nie koniec niespodzianek! O.Y.S. połączyła również siły z duetem producenckim Pink Control i tak oto powstał Remix utworu, który szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom modnego gatunku slap house.

POSŁUCHAJ „ZNAKI (PINK CONTROL REMIX)” W SERWISACH CYFROWYCH: https://pk.lsnto.me/pkznaki

O.Y.S (Patrycja Orzeszyńska) – wokalistka o barwnym, życiowym doświadczeniu przeplatanym wieloletnimi poszukiwaniami muzycznych inspiracji. Śpiewała już jako dziecko, dzieliła scenę z muzykami ze świata pop-u, opery, alternatywy, czy disco ale to muzyka elektroniczna pozwala jej na wolność ekspresji, a tym samym na połączenie się ze słuchaczami w sposób energetyczny, intymny i szczery.

Co słychać u O.Y.S?

Facebook: https://www.facebook.com/openyoursoulmusic
Instagram: https://www.instagram.com/o_pen_your_soul
TikTok: https://www.tiktok.com/@oyspatka
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC3BCyYfx7NShZ4EIJBw7LPg
Spotify: https://open.spotify.com/artist/1PipG7fTp5xXjMqQC7MiXS

BRAINFREEZER (Krzysztof Spychała) – producent, songwriter, instrumentalista i wokalista z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie dwie złote płyty a albumy z jego udziałem wielokrotnie znajdywały się na zestawieniach OLiS. Nie ogranicza się zarówno gatunkowo, jak i w środkach wyrazu korzystając z umiejętności grania na wielu instrumentach, a także znajomości różnorodnych technik produkcji muzyki. Współpracował z takimi artystami jak SłońDawid KwiatkowskiNatalia SzroederMarikaSylwia GrzeszczakLiber, czy Sorry Boys. Tworzone przez niego utwory można było usłyszeć m.in. w serialach “Na wspólnej”, “M jak Miłość”, w filmie “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czy w grze M.E.A.T. RPG, do której napisał oryginalny soundtrack. Komponował utwory na rzecz kampanii reklamowych takich marek jak. Nestle, OLX, VW Poznań. Muzycznie zaufali mu również influencerzy m.in. Jessica Mercedes, Sfilmowani, Superstyler, BlingSis, TravelerMom, czy Oskar Cyms.

PINK CONTROL to Filip Rutkiewicz i Paweł Meller, producenci z wieloletnim doświadczeniem w produkcji muzycznej. Na swoim koncie mają oficjalne remixy numerów takich artystów jak Tiësto, czy Armin Van Buuren. Połączyła ich miłość do muzyki elektronicznej oraz różnorodnych brzmień klubowych. Artyści są zwolennikami starej szkoły produkcji muzyki – lubią wydobywać ze swoich syntezatorów klasyczne dźwięki. Nie boją się nowych wyzwań i nadają swojej muzyce własny, niepowtarzalny styl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj