Neumann Home Studio Academy: Podstawy Nagrywania Dźwięku – cz.2

1

Mikrofony, monitory studyjne, słuchawki, to niewątpliwie kluczowe narzędzia pracy podczas nagrywania i odsłuchiwania materiału dźwiękowego. Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu Neumann Home Studio Academy.

W sierpniu ruszył drugi sezon świetnie zrealizowanego i świetnie przyjętego przez odbiorców cyklu materiałów video, traktujących o szeroko pojętym homerecordingu. Pierwszy odcinek z nowej serii “Podstawy Nagrywania” emitowany był w sierpniu i przedstawialiśmy go w naszym artykule [TUTAJ]. Dziś czas na kolejny, w którym Geert Verdickt pomoże Wam zrozumieć Wam ten skomplikowany łańcuch sygnału audio (toru audio), od wejścia czyli mikrofonu, aż do wyjścia, czyli monitorów odsłuchowych bądź słuchawek.

W poniższym materiale bazuje rzecz jasna na sprzęcie marki Neumann, która w swoim asortymencie posiada wysokiej klasy mikrofony i monitory studyjne, a w ubiegłym roku do oferty trafiły także profesjonalne słuchawki NEUMANN NDH-20, które mieliśmy okazję dla Was przetestować. [CZYTAJ TEST TUTAJ]

Zatem zapraszamy na kolejny odcinek:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.neumann.com/homestudio
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here