ART SP4x4PRO USB – zadbaj o jakość prądu w studiu i na scenie

0

Posiadając profesjonalny sprzęt studyjny czy też sceniczny, ważne jest aby dostarczyć mu stabilny i jak najlepszej jakości prąd. Jest to szczególnie ważne w przypadku sprzętu analogowego. Z pomocą przychodzi nowy dystrybutor zasilania ART SP4x4PRO USB.

Do rodziny dystrybutorów zasilania ART, dołączył w tym roku nowy członek o nazwie SP4x4PRO USB. Sprawdzi się on świetnie zarówno w studio jak i na scenie. Mając go w swoim racku masz gwarancję ochrony sprzętu przed przepięciami i zakłóceniami.

Dystrybutor został wyposażony w filtry zasilania (EMI, RFI, APF™), bezpiecznik elektroniczny, miernik napięcia prądu oraz lampki z dimmerem. Użytkownik do dyspozycji ma aż 8 gniazd umiejscowionych z tyłu urządzenia oraz dodatkowe 2 gniazda USB na froncie.

Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi 1800W, a dzięki zgrabnej i solidnej obudowie 1U bez problemu zamontujesz go w swoim racku.

Aktualna sytuacja sprawiła także, że dystrybutor obniżył jego ceną i możecie go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Sugerowana cena detaliczna: 1019 Pln

Więcej szczegółów
Producent: https://artproaudio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here