Miasto Pełne Dźwięków – seryjne spotkania dla producentów muzycznych

0

Akademia Dźwięku od dłuższego czasu organizuje arcyciekawe klubowe spotkania skierowane specjalnie do producentów muzycznych.

Każde ze spotkań jest wyjątkową okazją do rozmów o najróżniejszych aspektach  tworzenia muzyki, spotkania ze znanymi producentami, pokazy sprzętu. Dostaniecie też możliwość podzielenia się wiedzą, koncepcjami i podejściem do tworzenia muzyki (panel Open Mic, więcej info znajdziecie na akademiadzwieku.pl) lub po prostu zaprezentowania swoich kompozycji. 

34 już Miasto Pełne Dźwięków odbędzie się 19 października w klubie Znajomi Znajomych w Warszawie.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Harmonogram 34 edycji spotkania prezentuje się następująco:

18.30 – 19.00 – zbieramy się na miejscu, testujemy sprzęty Moog, Nord, Waldorf i Akai
19.00 – 20.30 – Masterclass: Hatti Vatti
Spotkanie z Piotrem Kalińskim, znanym szerzej jako Hatti Vatti. Artysta znany zarówno z produkcji solowych (m.in. “Szum” dla Most Records) jak i projektów realizowanych wraz z Mikołajem “Noon” Bugajakiem (HV/Noon). W ramach spotkania porozmawiamy o technikach twórczych, sprzęcie i oprogramowaniu muzycznym.
20:45 – 21.15 – Open Mic: “Przełamanie monotonni w utworach muzycznych”, prowadzenie Cezary Dudało
Jest wiele czynników, które odróżniają profesjonalne nagrania od tych, które są tworzone przez początkującego producenta muzyki. Jednym z kluczowych jest niezaprzeczalnie kompozycja, brzmienie i “to coś”, co powoduje, że nasz utwór odróżnia się na tle innych utworów. Wykład w ramach Open Mic będzie koncentrował się na praktycznych poradach związanych z rozwiązywaniem aranżacji w naszych produkcjach muzycznych.
21:30 – 22.00 – Pokaż swoją muzykę! (i wygraj kupon do baru)

Organizatorem imprezy jest Akademia Dźwięku. Głównymi partnerami projektu w 2017 roku są Audiostacja i Miasto Stołeczne Warszawa.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/events/506378309722321.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here