Genelec prezentuje: kalibracja systemu monitorów studyjnych Genelec Smart Active Monitor SAM

0

Musicie przyznać, że filmy takie jak ten, są potrzebne. Z trwającej ponad 20 minut prezentacji Genelec Smart Active Monitor SAM, dowiecie się o zaletach kalibracji systemu monitorów studyjnych producenta.

Tego trudnego zadania podjął się Jacek Majewski z firmy Konsbud Audio oraz PORTALNAGLOSNIENIOWY.EU. Już w pierwszych minutach usłyszycie:

Tym razem powiem wam o SAM, czyli Smart Active Monitors – technologii pozwalającej na aktywną kalibrację monitorów pod kątem obecności w konkretnym pomieszczeniu i kalibracji tych monitorów w odniesieniu do konkretnego punktu, w którym będziemy tych monitorów używać. Historycznie wygląda to tak, że od ponad 10 lat, od 2006 roku Genelec wprowadził taką technologię kalibracji i równolegle monitorami robionymi w sposób “tradycyjny” (Genelec mówi o nich “z serii klasycznej”), konstruowane są ich odpowiedniki, które mają wbudowany procesor DSP.

Zapowiada się ciekawie, nieprawdaż? Nawet jeśli nie posiadacie monitorów Genelec, warto poświęcić te niespełna pół godziny, żeby dowiedzieć się czegoś naprawdę ciekawego i arcyważnego w pracy z monitorami studyjnymi! Pamiętajcie, że wiedzę tą możecie równie dobrze odnieść do pracy z dowolnymi monitorami.

Więcej info:
Producent: www.genelec.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj